Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Érdemes így elmennem az...

Érdemes így elmennem az érettségi bankettre?

Figyelt kérdés
Így utólag lesz szervezve, azonban én sosem voltam valami kedvelt az osztályban, nagyrészt ki voltam közösítve, nem sok kedvem van menni, de még egy évet velük leszek OKJ-n sajnos, így lehet kellene, hogy ezért se szóljanak meg...

2020. jún. 25. 10:30
 1/5 anonim ***** válasza:
73%
Én nem mennék.
2020. jún. 25. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
79%

Ne az motiváljon, hogy mit fognak gondolni. Ha úgy érzed, hogy nem éreznéd jól magad, akkor ne menj. Ha viszont szeretnél neki adni egy esélyt, akkor viszont mindenképpen.

Én a helyedben elmennék, mert akár még jól is alakulhat, max ha nem tetszik, akkor eljönnék hamarabb.

2020. jún. 25. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
62%
Én nem mentem. Utána még két évet maradtam velük képzésen. Mai napig nem bántam meg, mondom úgy hogy én sem voltam népszerű.
2020. jún. 25. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is ki voltam közösítve, néhány szintén kiközösített lánnyal voltam csak "jóban". Elmentem a bankettre, de nem éreztem jól magam. Korán le is léptem. Azóta osztálytalálkozón sem voltam, amit egy percig sem bánok.
2020. jún. 25. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

En se mentem. Csak idopocsekolas. Sokkal fontosabb dolgokat lehet csinalni illetve olyat,ami teged szorakoztat.


Nem erezned jol magad. Kar eroltetni.

2020. jún. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!