Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek jó ez a ruha az...

Szerintetek jó ez a ruha az érettségi bankettre?

Figyelt kérdés

[link]

Magassarkúval venném fel, és vennék alá alsó szoknyát ja és kivasalnám:D

Vagy ez túl egyszerű, nyárias oda? Inkább elegánsabb,koktél ruhát illik felvenni?



2017. jún. 17. 21:55
 1/7 anonim válasza:
Szerintem valami elegánsabbat kéne felvenned ahogy írtad, ez egy szép nyári ruha de nem bankettre való .
2017. jún. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hol lesz. Ha pl lazább, kiülős, együtt evős, ivós helyen, akkor el tudom képzelni ezt a ruhát. Ha elegánsabb a helyszín (pl. elegáns szálloda), akkor én mást húznék.
2017. jún. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, igazatok van :)
2017. jún. 17. 22:16
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is attól függ hol lesztek milyen helyszínen. Meg lehet mondjuk jobb lenne felvéve látni a ruhát mert lehet úgy jobban nézne azért ki :D
2017. jún. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Elől a virágokon vannak flitterek amik feldobják ès kicsit attól talán nem olyan hètköznapi, sajnos az anyaga az ami miatt nem olyan elegáns .

Azèrt gondoltam az alsó szoknyát, mert kicsit átlátszik ès akkor nem olyan közhelyes.

Azèrt szerettem volna ezt a ruhát, mert sokat fogytam az èrettsègi miatt ès minden règi ruhám leesik rólam ès eláll, ebben viszont jól èrzem magam, kicsit husisabbnak mutat ès szeretem ezt a fodros, virágos stílust.

Majd holnap felteszek akkor egy kèpet felvève:)!!

2017. jún. 17. 23:29
 6/7 A kérdező kommentje:
Elegáns szállodába leszünk, úgyhogy áh keresek valami mást
2017. jún. 18. 08:22
 7/7 A kérdező kommentje:

Így utólag simán felvehettem volna!:D Egy nagyon elegáns szállodába mentünk ettől függetlenül volt aki csak egy farmerbe és pamut rövidujjúba jött sport ciőpővel:D

Sőt még rosszul is éreztem magam kicsit, hogy én öltöztem volna túl ?:D :) De ezt nem lehet tudni előre.:D Köszi a válaszaitokat!

2017. júl. 3. 13:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!