Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Érettségi bankettre milyen...

Sm's girl kérdése:

Érettségi bankettre milyen ruhát vennétek fel?

Figyelt kérdés
Gondoltam arra hogy egy piros harangujjú blúz egy fekete szoknyával, de nem tudom ez nem lenne túl egyszerű? Megköszönném ha esetleg elküldenétek hogy ti milyenben voltatok. Természetesen lányként:)
2018. jún. 10. 17:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk változó volt, valaki farmerba ment simán valaki kiöltözött szerintem csinosan menj egy egybe ruha jobb lenne de nem hosszú bál szerű
2018. jún. 10. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem, köszi :) És egy térdig érő egybe fekete ruha jó lenne?
2018. jún. 10. 18:54
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is egy fekete térdig érő egyberuhát vettem fel, szerintem teljesen jó. A többi lányon is egyberuha volt, senkin sem mini, hanem olyan combközépig, térdig érő.:)
2018. jún. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

En egy ezust ruhat veszek fel, vekony pantos, ilyen togaszeru elegans bo szabas, es melle egy ezust csillogos magassarku szandalt :)

Ha nem ez valamiert akkor meg egy extra szuk fekete miniruhat fekete magassarkuval, bar afteren is abban voltam :)

De tudom lesz aki szakadt gatyaba poloba jon, en azert megis viszem a tolem megszokottat.

2018. jún. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!