Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogyan vészeljem át az utolsó...

Hogyan vészeljem át az utolsó tanévet ?

Figyelt kérdés
Közép iskolába járok és a sulival alapjáraton véve nem lenne gond ha nem fogtam volna ki a legtoxikusabb osztályt. Egyszerűen annyira gyerekesen és felszínesen viselkednek hogy válogatás nélkül képesek akárkit baszogatni. Nekem pl első évben esélyt se adtak arra hogy megismerjenek hanem inkább egyből elkezdtek baszogatni a kinézetem miatt. Most már úgy ahogy de leszáltak rólam de ettől függetlenül még utálom őket és már a jelenlétük is eléggé zavar. Sulit nem szeretnék váltani mert így is van egy szakmám amit félbe hagytam szóval valahogy túl kéne élnem ezt az évet csak azt nem tudom hogy hogyan mert néha már nem bírom idegekkel annyira rosszul érzem magam abban a suliban.:((
2020. júl. 7. 09:56
 1/5 anonim ***** válasza:
88%
Nyári szünet van. Miért az iskolán járatod az agyad?
2020. júl. 7. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
70%

Ez mindenhol így megy. Nekem a tiédnél rosszabb osztályom volt. Késelés, tanár felpofozása, rendszeres verekedések stb. Az egész suliban utált osztály voltunk, már 9.-ben. Nem kamu, tényleg így volt. Pár emberkét ezért, azért ki is rúgtak a suliból. Próbáltam kerülni a balhét, de persze ott rúgtak belém, ahol csak tudtak. Aki nem állt be közéjük és nem szemétkedett másokkal, azok rendszeresen terrorizálva voltak. Nekem az vált be, hogy az évek során kiismertem a gyenge pontjukat és ezzel vágtam vissza. Utána már békén hagytak, sőt, barátkozni próbáltak.

1 évet csak kibírsz még, nyáron meg főleg ne agyalj ezen. Fejlődj, légy magabiztos, állj ki magadért. Túl fogod élni.

2020. júl. 7. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
79%
Igaza van az elsőnek. De nyílván iskolai élet sokat rátesz a mindennapokra az ember lelkére. Ez érthető,de ne agyalj próbálj mindent félretenni csak a tanulás a cél lobogjon a szemed előtt és próbald mrg jól érezni magad. Annyi apró jó dolog van az életben. Más osztályokból is beszélgethetsz másokkal
2020. júl. 7. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
79%
Lehet távoktatás lesz a fele...ez neked dolgozik, aztán meg eltűnnek az életedből örökre.
2020. júl. 7. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ráadásul utolsó év másfél hónappal amúgy is rövidebb.
2020. júl. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!