Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Elhanyagolnak a barátaim a...

Elhanyagolnak a barátaim a párjuk miatt. Hogy vészeljem át?

Figyelt kérdés
Introvertált vagyok, ebből kifolyólag nagyon kevés emberrel van kifejezetten baráti kapcsolatom. Jött a nyár, és az összes barátomnak párja lett, és azóta nagyon keveset beszélünk, nem megyünk át egymáshoz sörözni bármi mást csinálni, ritkán írnak vissza, és én ezt elfogadom, mert ez az élet rendje, csak az a baj hogy én nem tervezek kapcsolatot senkivel (több ok miatt, ezt itt nem részletezném) és szarul esik, amikor írok, és csak este válaszolnak, szinte egyáltalán nem keresik a társaságomat.
2020. júl. 5. 20:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Fogadd el, hogy fontosabb dolguk akadt. Te is keresd meg a számodra fontosat.
2020. júl. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Én lány vagyok, és nálam ilyen még nem volt. Nem tudom , hogy ez a fiúknál pontosan, hogy működik, de ez vagy normális, vagy csak rossz barátaid vannak :/
2020. júl. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz lenne elhívni a párját is, igaz?
2020. júl. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egy barátság nem attól barátság, hogy 24/7 beszéltek. :) Ettől még a barátaid, csak a párjuk természetesen fontosabb. Hidd el, amikor idejük engedni fogja, biztos keresni fogják a társaságod.

Az én legjobb barátomnak nincs párja, viszont sokat dolgozik. Mi emiatt nem tudunk sokat találkozni, sőt... örülünk, ha egyáltalán összejön valamikor. Írásban se tudunk sokat beszélni emiatt, de amikor ráér, akkor mindenképp ír. És legjobb barátok vagyunk, szétválaszthatatlanok.

Egy szó, mint száz: ne idegeskedj ezen feleslegesen, mert abból semmi jó nem sül ki, hidd el! :) Azt egyébként hogy érted, hogy nem keresel kapcsolatot senkivel? Szerelmi, vagy új baráti kapcsolatra gondolsz? Mert ha az előbbi, az nem gond, az utóbbi viszont sokat segíthet egyébként. Nyiss új emberek felé barátkozás céljából. Kicsit el is tereli a figyelmed, és több embert ismerhetsz meg.

2020. júl. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!