Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy tudnék egyetemi évfolyamt...

Hogy tudnék egyetemi évfolyamtársakkal összehaverkodni?

Figyelt kérdés

Harmadéves voltam idén jogon, viszont csúsztam egy évet az előző félévben, így teljesen új évfolyamtársaim vannak. A csoporttársakkal már idén úgy-ahogy összehaverkodtam, de van pár évfolyamtárs, akik szimpatikusak, és jó lenne barátkozni velük, de nem tudom, hogy csináljam, mivel sose voltam az a nagyon extrovertált személyiség. Bejelöljem őket facebookon? Ez szerintem elég rossz ötlet lenne a részemről, mivel személyesen nem ismerem őket, csak látásból, név alapján, és lehet, ők azt se tudják, ki vagyok. De akkor hogyan barátkozzam velük?

Fiú vagyok, hetero, és most fiúkkal szeretnék barátkozni, haverokat szerezni. Csakhogy tisztázzuk.



2015. jún. 23. 22:28
 1/2 anonim válasza:
Kezdj el velük beszélni...odamész hozzájuk és elkezdessz dumálni.
2015. jún. 24. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Jó... elméletben ez oké is, de gyakorlatban. Pl van egy lyukasórám, és tegyük fel, hogy ott ül két székkel mellettem egy számomra szimpatikus srác, akivel barátkoznék. Miről kezdjek el dumálni? Bármi, ami eszembe jut (mit tanulsz -mivel egy szakra járunk, nyilván adott pillanatra gondoltam, ha épp olvas-, hova valósi vagy stb) nagyon gáz. Olyat meg nem lehet, hogy odamegyek egy random évfolyamtárshoz, hogy szia, te mi a kedvenc filmed, milyen sorozatokat szeretsz? Akármi jut eszembe, egy tök kellemetlen beszélgetés a vége a fejemben, ahogy végiggondolom.
2015. jún. 24. 23:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!