Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Félek hogy az egyetemen nem...

Félek hogy az egyetemen nem lesznek barátaim. Mennyire nehéz az ismerkedés?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Már várom az egyetemet, de nagyon félek, hogy nem fog sikerülni a beilleszkedés. Kollégista leszek, gólyanapra is megyek, meg lesz egy ismerkedős program még gólyanap előtt, azon is részt fogok venni. De nagyon félek. Azt tudnk kell rólam, hogy jó vagyok az ilyen beszélgessünk a semmiről-ben, de valahogy nem alakult ki nqgy baráti társaságom középsuliban sem. Összesen 2-3 közeli barátom van csak. Nem mondanám magam érdekes embernek, a humorom is csak átlagos, nem vagyok valami szép sem, szóval tudjátok az a tipikus átlag girl. Szerintem csak akkor vagyok szórakoztató, ha feltudok oldódni. Szerintetek így milyen esélyem van barátokat szerezni, társaságot akikkel eltudok járni ide-oda?

2020. aug. 6. 22:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
98%
Simán, az egyetem erről szól, ne izgulj :)
2020. aug. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
98%
Ha teszel érte, akkor menni fog. Hidd el, sokan vannak az egyetem előtt így, biztosan találsz majd olyanokat akikhez oda tudsz csapódni és előbb utóbb kialakul valamilyen társaság. Amit mindenképp ajánlok, menj el az összes ilyen programra ha csak tudsz, mert így jó esélyed van megismerni a szaktársaidat. Meg majd az egyetemen is bátran kezdeményezz, menj oda emberekhez, akár akiket már ismersz órák előtt, mert ha csak várod hogy történjen valami akkor jóval kisebb esélyed van.
2020. aug. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
95%

Ha odamesz beszelgetni, akkor kesobb mindig beszelgetni fogtok.

De ha leszarod, akkor ne csodalkozz ...

2020. aug. 6. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem szarom lee, sosem voltam olyan, sőt kezdeményeztem is egy csomószor. Én csak attól félek hogy nem leszek elég érdekes barátnak
2020. aug. 6. 23:31
 5/11 anonim ***** válasza:
50%

"Összesen 2-3 közeli barátom van csak."

Csak?! Tudod, akár örülhetnél is nekik, hálás lehetnél értük, de nem, te nyafogsz...


"Én csak attól félek hogy nem leszek elég érdekes barátnak"

A hozzáállásod mellett az önbizalmadat is helyre kellene rakni. Azt a barátságot, amiben nem lehetsz önmagad, megette a fene. Ne aggódj, elég vagy te :)

2020. aug. 7. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

"Szerintem csak akkor vagyok szórakoztató, ha feltudok oldódni"


Itt van a kutya elásva...

Felejtsd el a görcsölést ezen a témán. (Ha nehéz szakot választottál, akkor fogsz még eleget idegeskedni, lesz stressz, de akikkel ezeken az akadályokon átküzdöd magad, azokkal kialakulhat egy jó kapcsolat)


Én meg mindig gondolkodom, hogy írjak neki, ne írjak neki...

Ez is rossz tulajdonság.

2020. aug. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
28%
Sokkal nehezebb.. Egyetem nem egy olyan kis családias közösség, mint a középiskolai osztályterem
2020. aug. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 2001viro válasza:
Szia, melyik egyetemre mész?
2020. aug. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
NKE. Te?:)
2020. aug. 8. 09:45
 10/11 2001viro válasza:
100%
Semmelweis
2020. aug. 8. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!