Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Őszintén, egyetemen hogy...

Őszintén, egyetemen hogy lehet ismerkedni?

Figyelt kérdés
Azt hiszem megtetszett egy srác, de semmi infóm nincs róla. Ti mit csinálnátok a helyemben?

2018. okt. 22. 00:34
 1/9 A kérdező kommentje:

De hogy? Üljek mellé? Mert ha elé ülök, akkor gáz folyton hátrafordulni és mosolyogni mint a tejbetök. Mögé megint hiába ülök, úgyse fog forgolódni. Akkor marad a mellé?!

A megnyugtatás végett, lány vagyok.😁

2018. okt. 22. 08:26
 2/9 anonim ***** válasza:
Mivel sok ember van egyetemen és sok mosolyog össze vissza szerintem lehet még ez is kevés lehet hogy leessen neki. Kezdheted ezzel, de lehet több kell majd.
2018. okt. 22. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha van olyan eloadas, ahol a terembe nem lehet egybol bemenni, mert meg kell várni, míg kinyitják az ajtót (khmm digitális technika) akkor véletlen tévedj a srác mellé és mondd, hogy mennyire imádsz várni. De amúgy nekem is hasonló most a helyzet, csak a nemek vannak felcserélve.
2018. okt. 22. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem tudod esetleg tagja e valamilyen diákszervezetnek? Ha igen, próbálj meg csatlakozni, ott több esélyed lesz :) sajnos a 20-30 perces szünetekben nem nagyobb tudtok sokat beszélgetni (én legalábbis így látom, bármikor összefutóban megtetszett egy lány, vagy az órán mellettem ült, vagy egy liftben álltunk, hiába kezdtem el vele beszélgetni, mire tovább tudtunk volna lépni már ki is szállt a liftből
2018. okt. 22. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Ezek tök jó ötletek, de kerestem már az évfolyam csopiban is és ott sem találtam meg. :( tényleg semmi. Digitem meg nincs, sőt olyan se nagyon, hogy a terem előtt kéne várakozni. Még a ZH-kat sem egy időpontban írjuk.

Teljesen reménytelen, ugye?

2018. okt. 22. 11:18
 6/9 anonim ***** válasza:

csak érd el hogy kezdjetek el beszélgessetni, majd mosolyogj sokat, aztán vagy lép vagy nem...

igen, a legjobb ha melléülsz és ahányszor szembejön veled, rámosolyogsz..


szintén jó megközelítés, ha nem az első mondatoddal mutatkozol be neki, hanem indirekt kezdesz vele kommunikálni, pl. "szabad ez a hely itt melletted?", "nem tudod mit írt a táblára a tanár", "meg tudnád mondani mi volt múlt órán?", "szia, kérdezhetek valamit a múlt órai anyagból?", "te érted ezt és ezt az anyagrészt?" előre vetítve, hogy már természetes ez a kommunikáció köztetek (majd ha látod h érdeklődő, bemutatkoztok később).

2018. okt. 22. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Okes, megpróbálom. Nagyon ‘felos’ vagyok ebbol a szempontbol, de megprobalok batorsagot venni magamon. :) Elvegre, semmi veszitenivalom nincs, nem?!
2018. okt. 22. 16:50
 8/9 anonim ***** válasza:
Abszolút nincs! Sok sikert! :)
2018. okt. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
“Szia, melyik suliba jársz?”
2018. dec. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!