Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Egyetemen ismerkedni?

Egyetemen ismerkedni?

Figyelt kérdés
Egy ismerōsöm, barátom sincs az egyetemen és már nagyon el vagyok keseredve. Sajnos ez fōleg az én hibám, hiszen magamtól nem tudok csak úgy odamenni emberekhez, hozzám pedig nem jönnek, hiszen minek, ha nem is ismernek. Hogyan lehetnének barátaim? Az egyetemi bulikba is csak azért nem megyek, mert senkivel nem tudok menni. Esetleg van itt valaki hasonlóan? Nektek hogy sikerült? Szívesen barátkoznék veletek. ELTE-s vagyok.

2018. nov. 28. 12:39
 1/1 anonim ***** válasza:

nekem se volt az elején. egyedül jártam bulizni aztán lett. alap volt hogy addig nem megyek haza amíg egy nővel le nem beszélek egy talit a következő hétre. ennek általában az lett a vége hogy hajnal 2-3 körül a még mindig szabad ronda nőkkel álltam le csevegni meg hivtam őket randizni. de párat meg is szúrtam közülük :)

meg napközben mindig beültem valami egyetem közeli kocsmába ahova sok egyetemista jár és úgy csináltam mint aki tanul vagy csak olvastam, és közben szóba elegyedtem ezzel azzal.

szóval menni fog ez, nem ördöngősség. megismerkedsz valakivel, az majd bemutat a haverjainak, stbstb.

2018. nov. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!