Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Tanulóként, mit gondolsz a...

Tanulóként, mit gondolsz a távoktatásról?

Figyelt kérdés
2020. aug. 13. 22:12
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem tök jó de azért nem lennék egész nap itthon csak mondjuk alkalmanként.
2020. aug. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
75%

Én is idén érettségiztem és az elején tetszett a dolog. Szeretem/ szerettem az osztályom, de idénre elég sok hiszti is konfliktus volt és jó volt ezektől messzebbre kerülni. Örültem, hogy nem kellett korán kelni és én osztottam be az időm és örültem, hogy nem kellett a tölteléktárgyakkal foglalkoznom, koncentrálhattam csakis az érettségire. Hát igen, az elképzelés és valóság itt tért el.

Mindenki elárasztott minket feladattal, még tesiből is fogalmazásokat vártak tőlünk! Szétszakadtam a tárgyak közt, abszolút nem órarend hűen jöttek a feladatok. És még esti órákban is pittyegett a telefon, mert akkor is kaptunk házit.. szó szerint reggel 7-től este 11-ig (!!). A tetejébe pedig szürreálisan kicsi időkorlátot kaptunk és kapkodhattam összevissza. Ennek pedig az lett az eredménye, hogy a készségtárgyakkal, és tölteléktárgyakkal sokkal többet kellett foglalkoznom, mint alapból. Nem minden tanárom csinálta ezt, de sajnos nagyon sokan igen..

Hiányzott, hogy a többiek közt legyek, hogy személyesen legyünk bent az órákon..

2020. aug. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
66%
Utáltam. Nálunk a legtöbb tanár csak kiosztotta a feladatokat, nem magyarázott semmit.
2020. aug. 25. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!