Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogyan éljem túl az iskola...

Hogyan éljem túl az iskola első pár hetét úgy, hogy új hajam van? F

Figyelt kérdés
Lehet így önmagában elég hülyén hangzik a kérdés. Az a lényeg, hogy folyton rövid hajam volt, maximum ilyen 2-3 centi, viszont nyáriszünet meg a távoktatás alatt megnövesztettem kb 15 centire. És szerintem jól áll, lány ismerőseim is azt mondták, hogy sokkal jobban áll mint az előző. Viszont van pár fiú osztálytársam, akiről tudom, hogy egyből bele fog kötni, folyton ezt fogja szóba hozni, ki fog röhögni mikor először meglát, stb. Tavaly pl kopaszon mentem vissza az iskolába, akkor is ez volt, bár az kicsit tényleg viccesebb volt. Már látom előre, hogy minden nap ez fog menni. Mit csináljak ilyen helyzetben? 17F
2020. aug. 14. 03:44
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nemtudom, gondolj arra, hogy neked igen is tetszik (szerintem is jo amugy).

de lehet mar van annyi eszuk, hogy leszarjak.

2020. aug. 14. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Először is növessz tököt! Azt piszkálják, aki hagyja magát, ne tedd. Készülj fel frappáns válaszokkal, amivel kellemetlen helyzetbe hozhatod őket. pld.: Kedves vagy, hogy gerjedsz rám, de a lányoknak bejön, te meg nem vagy az esetem.
2020. aug. 14. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Bnöm sapkaban jart suliba miutan nyaron bedaueroltatta a hajàt es nagy göndör sörenye lett
2020. aug. 14. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Kit érdekel mit gondol a többi fiú. Ha neked tetszik és még a lányok is mondták, hogy jól áll akkor ne foglalkozz a beszólásokkal.
2020. aug. 14. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Ezt úgy értsd hogy nem kell velük foglalkozni. Ha neked tetszik és pozitívak a visszajelzések amiket kaptál, akkor miért foglalkoznál olyanok vélemémyével, akiknek a legnagyobb örömforrásuk az életben, hogy belekössenek másokba? Egyébként ezt azok a kulturálatlan emberek szokták tenni, akik nincsenek tisztában önmagukkal, elégedetlenek saját magukkal, rossz az életük, sérültek gyerekkorban és másokon töltik ki, mondván hogy ez menő. Ez nem menő, hanem kompenzálás és a saját problémáik elpalástolása azzal, hogy nagy szájat növesztenek.
2020. aug. 14. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha ennyire függsz a környezeted véleményétől, akkor tolasd le olyanra, mint amilyen volt...

Válasz, hogy a fiúknak akarsz megfelelni 2 hétig, amíg elmúlik az újdonság varázsa, vagy csajozni akarsz egy életen át.

2020. aug. 14. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
79%

Ha osztálybolondja vagy, nem mindegy miért piszkálnak...

Barnabás helyett szólítsanak Barbinak:DDD

2020. aug. 14. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

- hehe olyan a hajad, mint egy lánynak

- nem vagy az esetem Pistike, ne udvarolj!



- hehehe de szar a hajad

- a nővéred imádja, amikor az ágyban vagyunk

2020. aug. 15. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Legyél újra kopasz
2020. aug. 16. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Ezzel semmit nem tudsz tenni. Amíg nem szokják meg, fogsz rá kapni megjegyzéseket. Nekem általánosban nagyobb hajam volt, ott azért cinkeltek, ha felnyírtuk. Középsuliban kopaszon ismertek meg, azt szokták meg. Ott nem is cinkeltek ilyennel.

A #8-as által írtakat támogatom. :D

2020. aug. 25. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!