Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Volt olyan tanítványotok,...

Volt olyan tanítványotok, vagy osztálytársatok aki mindig csendben volt, alig, vagy nem is beszélt? Mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés
2020. aug. 14. 21:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Volt nagyon csendes osztálytársam, de azon kívül, hogy egy félénk, visszahúzódó, csendes lány, nem volt róla más véleményem. Senki nem piszkálta amúgy emiatt, de nem is volt értelemszerűen annyira az osztályközösség tagja. Egy lánnyal volt csak jóban, mindig mellette ült az órákon és mással szinte nem is beszélt.
2020. aug. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Semmi. Ő sem ér kevesebbet emiatt, és épp úgy a közösséghez tartozik a maga módján, persze csak ha akar.
2020. aug. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én többségébe ilyen emberekhez szoktam oda menni, mivel az első gondolatom az, hogy simán nehezen tud másokkal szociálódni.Ebből volt olyan, aki szimplán elküldött a picsába, ő azért nem beszélt, mert nem kedvelt senkit.Volt olyan is, szerencsére többség örülni szokott, mivel tényleg csak félénkek.Szerintem a többség inkább csak úgy van vele, hogy ő csendes és Ennyi.Nincs nagyon kialakított kép róla.A tanárok meg sokszor nem foglalkoznak Velük, vagy éppen próbálják elérni, hogy többet beszéljen az illető.Feltételezzük, hogy nem beszéltem vele, emiatt tényleg csak anyit gondolok róla, hogy csendes.
2020. aug. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nagyjából én is ilyen vagyok, nehezen barátkozok és félénk vagyok. Középiskolában az osztálytársaim háromnegyedével nem beszéltem, csak a pár barátommal, de nem azért mert nem kedveltem őket (senkivel se volt semmi bajom), hanem mert szimplán nem tudok olyan könnyen barátkozni és random mindenkivel elcsevegni. Az osztálytársaim nem utáltak, talán egy-ketten néztek le emiatt, amúgy semleges volt a kapcsolatunk.
2020. aug. 14. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!