Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Egy tanárnőm miért mondhatta ezt?

Egy tanárnőm miért mondhatta ezt?

Figyelt kérdés
Jó vagyok a tantárgyból, de utálok szerepelni, elég introvertált típus vagyok (tudja ő is). De mondta hogy el tudja képzelni, hogy alsós tanár legyek. Mi alapján következtethetett erre?
2020. aug. 17. 16:50
 1/7 anonim ***** válasza:
97%
Mert okos vagy, jól bánsz a kisgyerekekkel.
2020. aug. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Sose beszéltem arról hogy szeretem-e a gyerekeket :D Ezért is fura hogy honnan jöhetett neki
2020. aug. 17. 16:55
 3/7 mantis religiosa ***** válasza:
100%

Kisebb, alsós gyerekek előtt talán kevésbé lennél gátlásos, ők még nem annyira kritikusak, mint egy kamaszodó tizenéves.


Esetleg van hasonló lelkialkatú tanártársa, és benned is látja a lehetőséget.

2020. aug. 17. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Egy tanárnő tényleg hasonlónak tűnik ilyen szempontból mint én, lehet ezért akkor.
2020. aug. 17. 17:07
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Valószínüleg látja benned hogy türelmes vagy, és az érzelmi intelligenciád stabil, erős.

Mindkettőre szükség van a kamaszokhoz is, de a kicsiknél elengedhetetlen. Ők még mindent komolyan vesznek.

2020. aug. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 mantis religiosa ***** válasza:
100%
Hány éves vagy? Ha érdekel a dolog, kérdezd meg őt is, és orientálódj ebbe az irányba!
2020. aug. 17. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle.
2020. aug. 18. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!