Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Osztálytárs csajok egymás...

Osztálytárs csajok egymás között, mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Megpróbálom a lényeget röviden leírni, és aki kérdezni szeretne nyugodtan írjon privit. A nővéremmel 3 év van köztünk, a suliba mindíg ő számított a vagány csajnak. 3 éve elkerült kollégiumba, szeptembertől én megyek ő lesz 4es végzős, én meg ugye elsős. És beszéltem az egyik ismerősömmel akinek szintén oda jár a nővére (a nővérem osztálytársa) és mondtam neki hülyeségből hogy ha úgy alakul szólunk a nővéremnek aztán majd bevéd minket, az meg nézett rám tök hülyén hogy mesélte neki a nővére hogy a nővérem ott meg se mer szólalni, már egy párszor össze is verekedett egy csajjal, meg ilyenek. Elsőbe is azért kellett neki levágni a hosszú derékig érő haját mert egy csaj, úgy belekapaszkodott, meg folyamatosan kapja az ívet egy két csajtól. Szerintetek hogy lehet ez?



Én erről nem is hallottam, és ha itthon meg tudta magát mindig védeni ott hogy hogy nem?


Mi történhetett vele hogy hagyja hogy beszóljanak neki, és bántsák? Ő volt mindig a vagány csaj, most meg ez, szerintetek, mi a véleményetek erről?



2020. aug. 18. 21:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Otthon teszi neked a vagányt, mert veled elbír. A koliban meg egy kis csicska.


Egyébként ilyen helyre se mennék lakni 4 évig.

2020. aug. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én megmondanám a szüleimnek, hogy nem akarok olyan helyen lakni 4 évig, ahol normália, hogy csajok kitépik egymás haját. Amúgy aki otthon nagyon vagánynak tűnik, az lehet egy teljesen más ember egy másik környezetben, szóval valszeg a koliba nem olyan nagyon kemény a csajszika. Bár ez a koli inkább hasonlít valami börtönhöz, ahol ilyen hierarchia, verekedés, hajtépkedés, bevédés megy.
2020. aug. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
74%
Miért nem kérdezed meg tőle, ha tényleg érdekel?
2020. aug. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

a környezet nagyon sokat számít. dolgoztam olyan csapatban, ahol közös erővel többen kikészítettek, kiközösítettek, rögtön utána egy olyanban, ahol tök népszerű lettem és többször előléptettek.

pedig ugyanaz az ember vagyok.

2020. aug. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
54%

Közép iskolába engem is megtaláltak. Uj emberek és keresik a helyüket. Én visszahúzódó srácké t sokáig tűrtem. Aztán az egyijnek eltörtem az uját a másikat meg az 5.padnál nyakon fogtam és a táblához nyomtam.

Ezután a tank lett a becenevem. Cserébe soha senki sem bántott..

2020. dec. 9. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!