Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tegyek, ha az osztálytársa...

Mit tegyek, ha az osztálytársaim valamilyen okból lenéznek engem?

Figyelt kérdés

Valamiért lenéznek az emberek, egy olyan ok miatt, amire még nem sikerült rájönnöm. Főleg az osztálytársaim. Általánosban is lenéztek. Nem sajnáltatni akarom magam, csak zavar.

Most középiskolás vagyok, és itt is lenéznek. Nem akarnak velem párba lenni, inkább hárman vannak párban, minthogy velem lennenek. Engem nem ölelnek meg, amikor találkozunk, de azt, akivel még életébe nem váltott két szónál többet, azt megölelik. Sose jelölnek meg a képeken, és sokszor éreztetik velem, hogy nem vevők a társaságomra, amikor hozzászólok egy témához, akkor elhallgatnak. Onnan tudom, hogy velem van a baj, hogy ez már általánosban is így volt, valamiért senkinek nem vagyok szimpatikus, és nem akarnak velem szinte semmilyen kapcsolatot kialakítani. Már utálom ezt az osztályt, és méla undorral megyek be, mert úgyse szól hozzám senki, csak ha muszáj, vagy ha a házi kell. Amikor meg nem adom oda, akkor meg én vagyok a fisfej. Undorral megyek már be, és a házból se megyek ki, nehogy meglássanak az osztálytársaim, mert tuti, hogy beszédtéma leszek, hogyan nézek ki. És tudom, hogy még ez lesz 3 évig, úgy még rosszabb.



2020. aug. 22. 09:33
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Velem is ez volt. Úgy oldottam meg, hogy neten barátkoztam. Ezerszer jobb embereket sikerült ott megismerni, találkoztunk is sokat. Neked is ezt javaslom, felejtsd el az osztályt, tanulni jársz oda, magad miatt, hogy leérettségizz, nem mások miatt.
2020. aug. 22. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az előző válaszolóval. Én még esetleg megpróbálnám valakitől az osztályban megkérdezni, hogy mi baja van velem. Nem tudom mennyire értelmes osztálytársaid vannak, sajnos van akivel ilyet nem lehet megbeszélni... De ha van valaki, aki szerinted válaszolna, én megkérdezném. Ha valóban olyan oka van akkor tudsz változtatni, ha nem akkor meg hagyd őket a fenébe. Könnyen lehet, hogy csak simán rosszindulatú társaság.
2020. aug. 22. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!