Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ez várható az oktatás egészébe...

Ez várható az oktatás egészében? Ha egy intézmény máris meglépte , az összes meg fogja idővel?

Figyelt kérdés

Az ELTE TTK megtiltotta a személyes jelenlétet az előadásokon és a szemináriumokon


Azonnali hatállyal megtiltotta valamennyi előadás és szemináriumi gyakorlat jelenléti formában történő megtartását az ELTE TTK a koronavírus jelentette fenyegetés miatt – hívja fel a figyelmet a hvg.hu a kar honlapján vasárnap megjelent tájékoztatóra.


[link]


2020. aug. 31. 07:04
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
69%
3-4 hét maximum, és ismét online oktatás lesz.
2020. aug. 31. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
69%
Nagyon valószínű, igen. Azt mondjuk eleve nem értem hogy az egyetemeken minek beindítani a normál oktatást. Ott azért sokkal jobban meg lehet oldani a távoktatást mint a közoktatásban, nem rak a szülőkre plusz terhet, stb.
2020. aug. 31. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
90%
Ahol fontos a gyakorlat, ott nem túl jó a távoktatatás. Orvosiból se véletlenül nincs levelős képzés.
2020. aug. 31. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
30%

Most meg leszek kövezve de az az egyetemi képzés amely mehet kizárólag távban, az egy humbug semmi.


Egy valós komoly képzést (mérnök orvos geodéta stb) sosem üzemeltet senki távban mert lehetetlen .

egy buborékhámozó bölcsész mehet távban na de az annyit is ér.

2020. aug. 31. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
47%

Nem kéne a távoktatást erőltetni, nagyon sok lesz a dilettáns szakember...


Mérnöki karon mi tavasszal valahogy megoldottuk, de a mostani félévben rengeteg fontos szakmai tárgy van

2020. aug. 31. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
36%
Nem azt gondolom én sem hogy 100%-os a távoktatás az egyetemeken, de sokkal hatékonyabb mint általánosban vagy gimiben. Tekintve, hogy szinte biztos úgyis be fogják zárni az összes sulit, minek elkezdeni? Persze, mondjuk az orvosit vagy bizonyos mérnöki szakokat elég nehéz gyakorlat nélkül megcsinálni, és bár lehet hogy ezek elég erős szakok, azért mégiscsak eléggé kisebbségben vannak. Például egy közgáz szakon gyakorlatilag teljesen felesleges most bemenni szerintem, persze ha valakinek minden humbug ami nem atomfizika, akkor ezzel se mondtam sokat.
2020. aug. 31. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
42%
4 hülyeség, pl. jogász mehet nyugodtan távoktatásban, de rengeteg más is, nem mind büfészak, arra kell bejárni, amihez gyakorlati képzés is kell, nyilván egy fogász nem tudja megtanulni online, hogyan tömjön fogat.
2020. aug. 31. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
6%
Inkább legyen távoktatás mint, hogy a sok hallgató széthordja a vírust. Rengetegen vannak akik átutazzák az országot hetente..
2020. aug. 31. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
9%
Remélem, igen. Még egy orvosin is az órák min. 80%-át minden további nélkül ki lehet online váltani. HA hibrid oktatás lenne (nem is teljesen táv), nekem 80%-kal kevesebbet kellene bejárnom. Egyelőre úgy tervezik, hogy minden nap be kelljen mennem, remélem, minél hamarabb eltekintenek tőle.
2020. aug. 31. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
72%

Jogász hallgató vagyok. Simán mehet nálunk a távoktatás. A gyakorlati tárgyak azért nálunk is neccesek mert a tanárok nem nagyon akarnak teamsen videochaten órát tartani, pedig az mondjuk egy bünti, polgár gyak esetén elég fontos lenne.

Hiába ad emailben egy jogesetet, vagy meg tudod oldani vagy nem. Nem lesz elmagyarázva.

2020. aug. 31. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!