Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mennyire lehet rossz ötlet...

Mennyire lehet rossz ötlet kijelentkeznem a koleszből?

Figyelt kérdés

Elsős vagyok az Óbudai Egyetemen. Felvettek a Kandó koleszba, de úgy érzem nagyon nem nekem való.


Elég introvertált személyiség vagyok, szükségem lenne olyan órákra, amikor teljesen egyedül vagyok, elvonulhatok olvasni, laptopozni vagy csak pihenni. Eléggé le tud fárasztani és zsibbasztani, ha nem jutok ilyenhez.


Nem vagyok félős vagy szégyenlős, egyszerűen csak több egyedüllétet igénylek.


Van egy albérlet, amibe augusztustól decemberig leszerződtünk, ha esetleg nem vesznek fel koleszba, vagy nem jönne be, ott laknék ezután.


Sokat veszítenék ha lemondanám a koleszt? Mint gondoltok?



2020. aug. 31. 20:10
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
17%

9 esnek. akkor mondj le a munkahelyről, ahová fölvesznek, mondj le a fizetésemelésedről, mert másnak jobban kell a munka,a pénz! Van képed egy állást elvenni olyantól, aki négy gyereket nevel? Mekkora undorító lélektelen egy senki vagy??? Még se érdemled hogy munkát találj!

Esetleg összejöttél egy kedves nővel? Bezzeg másnak sokkal nagyobb szüksége lenne egy kedves barátnőre! Nézd meg mennyi depis ember van és te tőlük veszed el a nőket!undorító az ilyen!!!

2020. szept. 1. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
62%
#11: Teljesen másról beszélsz, mint amit írtam. De, nem baj. Játszd el a sértődött kisgyereket, aki egy egyszerű szöveget sem képes értelmezni. Grat!
2020. szept. 1. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Volt oe kolisként mondom, hogy annyira nincs élet ezen az egyetemen, hogy nem nagyon zavarna senki se a koliban. Nem egy embert ismertem akinek vagy nem lett végül szobatársa, vagy ha volt olyan keveset volt a koliban mintha egyedül lakna.
2020. szept. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!