Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Tanárok! Ti vesztek maszkot...

Tanárok! Ti vesztek maszkot az iskolában?

Figyelt kérdés
Nem lenne úgy kényelmetlen tanítani?

2020. szept. 1. 22:06
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
80%

Kérdező, lehet rosszul tudom, de a tanteremben nem kell, a folyosókon igen.


Ergo, tanárnő a kapuban felveszi a maszkot, bemegy a tanáriba, leveszi a maszkot. Összekészül az első órára, a tanári ajajában felveszi a maszkot, elmegy a tanteremig, ahol leveszi a maszkot. Megtartja a tanórát, kicsengetnek, kimegy, felveszi a maszkot, stb stb


A tanáriban nem tudom, hogy kell e maszk, de gondolom ott sem kell.


Fontos a maszk, igen, DE, abba is gondoljatok bele, hogy a diákoknak mennyire nehéz lenne koncentrálni maszkban a tanórára, ahol figyelniük kell a tanárra, felmérőt írniuk, jegyzetelni az órán, feladatlapokat kitölteni. Bent ülnek harmincan egy teremben, általában 45 percenként szellőztetni is kell, mert nincs levegő.

2020. szept. 2. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
80%
Amúgy mik ezek a lepontozások? :D
2020. szept. 2. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
82%

Nálunk a tanáriban is kötelező.

És a gyerekek simán megszokják ha elvárás,ahogy a tomegkozlekedeskor is.

2020. szept. 2. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig örülök, hogy ha egy tanár ír a Gyakorira, mert akkor tudok neki üzenni, hogy köszönöm, hogy segít a diákoknak felnőni egy értékes emberré. A tudás fontos érték, amit nem vehetnek el a diákoktól, ha egyszer már megvan és a tudás nélkül nem sokra vinnénk az életben. Szóval köszönöm a tanároknak, hogy segítik a diákokat, lelkileg is támogatják őket, még ebben a gondterhes időben is.
2020. szept. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Flávika, nagyon köszönöm a többi tanár nevében is! :)
2020. szept. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Én is nagyon szeretném megköszönni minden egyes választ, amit tanároktól kaptam! Üdv. egy 19 éves diák!
2020. szept. 3. 15:25
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
:-)
2020. szept. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!