Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit válaszolnátok?

Mit válaszolnátok?

Figyelt kérdés
Ha az osztálytársad lenézően megkérdezné, hogy "mennyit eszel" persze választ nem várva, kioktató stílusban a menzán, miután repetát kérsz túrós tésztából? Vagy akármi másból?Nem vagyok kövér 174cm és 58 kiló vagyok, ő is ilyen magas, de nagyon vékony, gyerekkora óta balettozik, úszik, teniszezik, jómódú polgári család gyereke, kitűnő tanuló. Ezt csak azért írom le, mert őszintén rosszul esett, és megszégyenítve éreztem magam.
2020. szept. 8. 13:23
1 2
 1/11 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
"Amennyi jól esik". Aztán sz-rd le szépen.
2020. szept. 8. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom az elsőhöz, én is így reagálnám le. Pont leszarom, ha valami gyökér osztálytársam beszól érte, saját magát minősíti vele.
2020. szept. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Hülye voltam, annyira váratlanul ért, hogy nem tudtam semmit válaszolni :(
2020. szept. 8. 13:53
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezért nem kéne magad rosszul érezni. Te is tök vékony vagy. Még az se biztos, hogy bántásnak szánta. Én is vékony vagyok és sokszor meglepődnek, hogy meg tudok enni egy nagy adag kaját, mert nem néznék ki belőlem :) De sose bántásból mondták.
2020. szept. 8. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
28%
Lány vagy?
2020. szept. 8. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj miatta, amúgyis vannak olyanok, akik szeretnek másokba belerúgni.Az ő véleményét szard le magasról, nem számít.
2020. szept. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
31%

Ebbol azt szurom le hog, kisebb korú vagy.

Ergo nagyobb annak a valószínűsége hogy ha karomkodsz, te leszel felül


En azt csinálnám hogy:

-Mennyit eszel?

-Mi a f.@sz közöd van hozzá?


Ezzel együtt be is csicskítod, te leszel a koronázatlan király

2020. szept. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
"Mi közöd?"
2020. szept. 8. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ja igen, ugyis lehet, de akkor nem csicskázod le. Hamar csinálsz valamit, csináld végig.
2020. szept. 8. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Válasz:


A burzsok láthatóan ennyit is sajnálnak maguktól s ez téged nem zavar jobban? :DDD

2020. szept. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!