Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Nem fogad el pénzt, mit tegyek?

Nem fogad el pénzt, mit tegyek?

Figyelt kérdés
A volt német tanárommal megbeszéltük, hogy külön órákat tart nekem németből, viszont nem fogad el pénzt érte. Azért adjam oda neki? Vagy mit illik ilyenkor tenni? Vagy egy nagyobb szabású ajándék a végén megtenné?

2020. szept. 8. 14:04
 1/7 anonim ***** válasza:
35%
Milyen nemü vagy te és milyen ő?
2020. szept. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Iskolaidőben? Sok órát ad? Vagy csak néhány óra volt?

Velem is gyakorolt pluszban anno a tanárom, a suliban. Nekem órák után volt, neki meg pont volt egy szabad órája. És csak pár alkalom volt egy verseny előtt.

Ha rendszeresen tanul veled, akkor szerintem mindenképpen fizessétek ki. Ha nem okoz gondot. Ha azért nem akarja elfogadni, mert tudja, hogy nem tudnátok kifizetni, akkor egy kis ajándékot vegyetek neki.

2020. szept. 8. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha nem olyan sok órát ad, vagy egyáltalán nem akarja elfogadni, egy ajándék évvégén megfelelő lenne.
2020. szept. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
"Vagy egy nagyobb szabású ajándék a végén megtenné?": ebben az esetben igen.
2020. szept. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2020. szept. 8. 15:51
 6/7 anonim ***** válasza:
53%

Attól függően,hogy mennyi órát ad vigyél neki egy bonbont,vagy ha tudsz,süss sütit.

Ha sok óráról van szó,akkor kisebb-nagyobb ajándék kosarat,szinte minden boltban van ilyen.

Valószínű jó szívvel segít neked.

De ha fiatalabb férfi,te meg lány vagy,gondold át,és légy óvatos.

Ha te is fiú vagy,egy minőségi ital is jó.

2020. szept. 9. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egyetemen volt ilyen esetem egy oktatómmal (azonos neműek vagyunk), én szemeszter végén egy kb. 15.000Ft értékű ajándékkal oldottam meg, mert tényleg sok időt-energiát szánt rám.
2020. nov. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!