Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Na hol vannak a nagy tanárok?...

Na hol vannak a nagy tanárok? :D :D

Figyelt kérdés
Ott mondták az iskolában nekem hogy senki vagyok meg jövőbeli segédmunkás oszt fele annyi munkát sem végzek mint ők és többet keresek! :D :D Na mi van a nagy pofájukkal? Legközelebb belengettem a köteg pénzt a volt osztályfőnökömnek.
2020. szept. 13. 08:53
1 2 3 4 5 6 7
 11/63 anonim ***** válasza:
92%

Az vilagos, hogy az a tanar, amelyik azt mondta, semmire sem viszed, valoszinu az elozo rendszerben diplomazott, amikor a diploma meg tekintelyt es tudast jelentett?

Ma ugyanez a tanar apropenzert csicska, kozrohej targya, napi szintu megalazkodassal. Nem veheted a szadra egyiket sem addig, amig nem eltel az elozo rendszerben es nem tettel le az asztalra annyi tudast, mint o - csak mert a mai rendszer ilyen modon kizsakmanyolja oket.

A penzed fontos, de nem minden. Fontos lenne tudni azt is, mikor, mirol jarhat a szad.

2020. szept. 13. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/63 anonim ***** válasza:
88%

Jó azért a tanárokat sem kell védeni.. nekem is volt egy olyan tanárom, aki ha véletlenül mondjuk csak a házit nem írtad meg jött a “ utcaseprő lesz belőled az biztos” dumával.

Szerintem ez az undorító, főleg hogy elvileg ő a tanàr és neki kéne elfogadásra is tanítani nem csak leadni a tananyagot aztán csókolom.


Főleg, hogy ez általános iskolában volt, ahol a gyerekek még inkább fogékonyabbak a hülyeségre és lehet valaki ezért kezdte el mondjuk lenézni az utcaseprőket.. kinek mi köze hozzá, hogy ki mit dolgozik. Szerintem bárki kerülhet egyik napról a másikra olyan helyzetbe, hogy ilyen munkát kell vállalnia.


Szóval ilyen tanároknak én is bemutatnék egyet, mert ez milyen viselkedés már?

2020. szept. 13. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/63 A kérdező kommentje:
11. Kizsákmányolják őket? Szerintem meg többet kapnak mint amit érdemelnek szóval ne sírjon a szájuk mert nincs olyan rossz dolguk.
2020. szept. 13. 09:27
 14/63 anonim ***** válasza:
100%
13. Tudod mennyit kapnak?
2020. szept. 13. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/63 A kérdező kommentje:
12. Volt néhány akit szerettem de akik egyfolytában flegmáztak meg rajtam élték ki a frusztrációjukat azoknak kívánok még 10x ennyi évet.
2020. szept. 13. 09:34
 16/63 anonim ***** válasza:
87%

Megértem a frusztrációd! Lassan 10 éve fejeztem be a középiskolát de sok tanárra a mai napig undorral gondolok vissza! Gusztustalan nagyképű arrogáns emberek aki szerint diploma nélkül semmit sem ér az élet.

Én is többet keresek mint ők, és emberileg is többre tartom magam sokuknál.

Persze van néhány kivétel aki Ember és Tanár volt, így nagy betűkkel.

2020. szept. 13. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/63 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos tényleg sok alkalmatlan tanár van...(tapasztalat), de vannak kiválóak is! Övék minden elismerésem, ők nincsenek megbecsülve!!!

Azt nem értem, hogy alkalmatlan, miért nem érzi, hogy nem odavaló..és miért nem keres más munkát ahelyett, hogy megnyomorít örökre sok diákot... van igazság abban, amit a kérdező ír... de próbáld meg elengedni, mert megmérgez örökre és legyen annyi elég, hogy nem volt igazuk, hidd el magadnak teszel vele jót! Engem is lebecsülte, lehülyéztek...és én is többre vittem ... és IGEN fáj, ha eszembe jut! De el kell ezt engedni és élni az életed, mert ezzel csak magadnak ártasz!

2020. szept. 13. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/63 anonim ***** válasza:

Szerintem ezen mindenki átesik. Mindenhol vannak olyan tanárok, akik alkalmatlanok a pályára, és még csak véletlen sem érdekli őket a tanuló.

Nekem is volt, és ahogy a többieket olvasom nekik is.

Mégis vittük valamire, sőt ...

A stílusod elég gáz tényleg, nem kicsit vagy frusztrált.

Valahol igazad van, de ekkora hisztit nem kéne levágni miatta.

2020. szept. 13. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/63 anonim ***** válasza:
91%
Amúgy még mindig nem derült ki, hogy mi az a munkád, amire ennyire büszke vagy.
2020. szept. 13. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/63 Micimacko67 ***** válasza:
91%
Kerdező, iskolas korodban is ilyen volt a stilusod?
2020. szept. 13. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!