Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Na hol vannak a nagy tanárok?...

Na hol vannak a nagy tanárok? :D :D

Figyelt kérdés
Ott mondták az iskolában nekem hogy senki vagyok meg jövőbeli segédmunkás oszt fele annyi munkát sem végzek mint ők és többet keresek! :D :D Na mi van a nagy pofájukkal? Legközelebb belengettem a köteg pénzt a volt osztályfőnökömnek.
2020. szept. 13. 08:53
1 2 3 4 5 6 7
 41/63 Micimacko67 ***** válasza:
Kerdező, egy darabig még vicces is volt amit csinaltal, de ez mar a bunkosag kategoria...s ezen a penzed sem segit!
2020. szept. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/63 anonim ***** válasza:
89%
Kerdezo, felvennelek az uzletembe. Keress meg, ha erdekel. Nem kell hozza sok iskola, egy vandor cirkuszrol van szo egyebkent, de te ezt a satorban a ketrecbol ugyse latod majd. Havi netto fel millio.
2020. szept. 15. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/63 anonim ***** válasza:
30%

igazad van kérdező, de felesleges rajtuk gúnyolódni, a tanárok zöme így is eléggé frusztrált, és meg xarul is keresnek.

mindannyian tudjuk, h a magyar oktatási rendszer megbukott, a tanárok meg a diplomások legalját képviselik ebben az országban.



„Szerintem a tanárok még most is többet kapnak annál amit érdemelnének.”


durván hangzik, de van ebben is igazság. az tény, hogy nem nagyon van látható eredménye a munkájuknak. rinyálni, nagyképűsködni azt nagyon tudnak, csak amikor meg kéne tanítani az osztály középfokon angolul, vhogy megáll a tudomány.


az átlag magyar(országi) tanár vhol 90es években megrekedt: lexikális tudás erőltetése, nyelvtannáciskodás, szódolgozatokat erőltetése stb stb.

halvány fogalmuk sincs arról, hogyan kéne hatékonyan tanítani.

2020. szept. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/63 Micimacko67 ***** válasza:
48%

A hatékony tanításhoz/tanuláshoz partnerek is kellenek...szülők és diákok is!

Amíg a tanítók/tanárok jelentős ideje és energiája megy el arra, hogy sok gyereknél, akár kisebb, akár nagyobb korosztály esetében megpróbáljon alapvető viselkedési minimumokat megtanítani...addig senki se várjon csodákat!

Amikor oviban, alsótagozatban a gyerekek a ovónéniket vagy tanítónéniket lekurvázzák...mert ezt látta otthon apukától, anyukától...

Vagy a középiskolásoknál az ilyen gyökerekkel, mint a kérdező is kénytelenek foglalkozni...addig mit akartok tőlük?

Persze köztük is vannak, gyengébb tudású egyedek...de a lelkiismeretes és jó tanárok lelkesedése elmúlik az ilyen kreténektől...

2020. szept. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/63 A kérdező kommentje:
44. Még mindig itt háborogsz?
2020. szept. 15. 14:09
 46/63 anonim ***** válasza:
30%

jajj már megint itt vagy, te micimackó, a tanárok védőszentje?:D


köszönjük az újabb mellébeszélő közhelyparádét. látom, baromi frusztrált vagy, esetleg egy tanár "tisztelhetünk" személyedben? :D


ne rizsázz, inkább nézd meg, mennyi ponthatár egy tanári karon. aztán ajánlom figyelmedbe a PISA-eredményeket.

aztán sztem beszélgess egy svéd emberrel arról, hogy náluk hogyan zajlik mondjuk az angoloktatás.


aztán mondjuk beszélgess el tanárokkal, és rá fogsz jönni, hogy míg egy normális külföldi gimiben mindenki perfekt angolból és programozni tanul, addig a léhűtő magyar tanárok ott tartanak, hogy szódolgozat, Kőszívű ember fiai, és "jajajj" nem tudják a diákok, mit a 'dölyfös' szó jelentése.


most már a diákok és szülők szidásán kívül fel kéne mutatni vmit, mert ha egy külföldi tanár után egy magyarral beszélek, olyan, mintha 20 évet visszamennék az időben.

de persze az önsajnáltatás, nagyképűsködés az megy :D:D

2020. szept. 15. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/63 A kérdező kommentje:
Engem baxtattak minden sz'ért még azért is amit nem én csináltam viszont a többi tetvet akik folyton a balhét csinálták és engem basztattak azzal semmit nem csináltak szóval kívánok nekik még több idegeskedéssel teli órákat.
2020. szept. 15. 14:12
 48/63 Micimacko67 ***** válasza:
48%
#46-os, már megint a külföldi gimikkel jössz...irány barátom, máris kocoghatsz...tárt karokkal várják, az olyan kitűnő példányokat, mint te is vagy! Mert te annak tartod magad...nem?
2020. szept. 15. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/63 anonim ***** válasza:

48/48 Micimacko67


megint nem sikerült érdemben semmire válaszolnod.


komolyan, sosem fogom megérteni, hogy Magyarországon az időseknek mire fel ekkora arcuk.

érdekes, ezt más országban nem tapasztalom, csak Magyarországon:


itt vmiért totál átlagos képesség 50 felettiek és nagy szájjal nevelnek, meg osztják azt észt :D

csak amikor érvelni kéne, akkor vhogy megáll a tudomány.

2020. szept. 15. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/63 anonim ***** válasza:

44. Még mindig itt háborogsz?


eddig az összes olyan kérdésnél ott volt, amit néztem :D


gondolom, vmi 140ért gürcölő tanár lehet, aki a frusztrációját így vezeti le, hogy bőszen szidja a fiatalokat és védi a bukott magyar oktatási rendszert.


hadd csinálja csak, ha jólesik neki. ettől még a tények mást mutatnak: a magyar oktatási rendszer a legutolsók között az EUban, és ebben vastagon benne vannak a tanárok is.

attól, hogy egy boomer védi a védhetetlen, még nem fog ez megváltozni.

2020. szept. 15. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!