Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Na hol vannak a nagy tanárok?...

Na hol vannak a nagy tanárok? :D :D

Figyelt kérdés
Ott mondták az iskolában nekem hogy senki vagyok meg jövőbeli segédmunkás oszt fele annyi munkát sem végzek mint ők és többet keresek! :D :D Na mi van a nagy pofájukkal? Legközelebb belengettem a köteg pénzt a volt osztályfőnökömnek.
2020. szept. 13. 08:53
1 2 3 4 5 6 7
 21/63 anonim ***** válasza:
53%

Egyrészt kérlek tiszteld a tanárokat és ne általánosíts csak azért, mert egy vagy pár pedagógus miatt lelki sérelem ért.


Tudod egy tanárnak rengeteg dolga van az iskolában azon kívül, hogy órát tart és ő alacsony fizetésért teljesít a kötelességeit, úgy, hogy nem minden szülő hálás neki, sőt olyanokért panaszkodnak, amiről nem tehet a tanár vagy, ahol jogosan járt el a tanár.


A tanárt ez nem érdekli. Vannak kivételek, akik nem tudni, miért váasztották a tanári pályát, de a azokat leszámítva a többi tanár azért van ott, hogy tanítson; a tudást a fejedbe töltse és emellett értékes embert neveljen belőled.


Én ezért vagyok hálás minden pedagógusnak!


Másrészt a énz nem minden. A legtöbb tanár úgy tanár, hogy nem csak a tanári fizetésből próbál megélni. Általában a GYIK-n is írják, hogy akkor legyél tanár, ha a szeretnéd ezt csinálni és van például egy férjed/feleséged, akivel együtt megéltek. Nekem pl a egyik nyelvtanárnőm a gimiben iskolai órák után még magánórákat adott és a férje is dolozott (már meg nem mondom mit) és így éltek meg úgy, hogy mit félretenni vagy a gyerekekre költeni (tanfolyam, fogszabályzó, stb). Simán elhelyezkedhetett volna egy Multinál és magánórák nélkül is megkereste volna azt, amire szükség volt, sőt, talán többet is, de nem tette, mert szerette a diákjait, imádott tanítani.


Szerintem ez a fontos, nézd meg a GYIK-n hány ember van, aki utálja a munkáját, pedig elég jól keres.

2020. szept. 13. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/63 anonim ***** válasza:
94%

És, amúgy érzek benned egy keserűséget, hogy lehet, nem érzed jól magad abban a munkában, amit csinálsz vagy nagyon a pálya elején vagy, mert egy egészséges lelkivilágú ember, ahogy idősödik, olyan érett lesz ahhoz hogy egyszerűen elengedje a múltbeli sérelmeit, maximum néha beszél róla és elmondja, hogy hát igen, ez nem esett neki annyira jól és nem tervez berontani a régi iskolájába, hogy jól megmondja a magáét a tanároknak. Azt még jobban bizonyítja, hogy lelkileg senki és semmi nem tesz téged kiegyensúlyozottá, hogy vasárnap reggel rögtön egy ilyen dühöngéssel indítod a napodat.


Fel a fejjel! Ha tudunk segíteni, szólj!

2020. szept. 13. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/63 anonim ***** válasza:
96%
Azért látjátok, elég szomorú, hogy még ennek a kis frusztrált hülyegyereknek is vannak itt pajtásai, akik mellé állnak és együtt fikázzák a tanárokat, mert az milyen menő dolog, persze csak a neten. Elfajult már ez a világ, de komolyan. Azt meg el ne higyjétek már, hogy van valami álommelója, amivel deákos kötegeket lobogtat a szélben. Baromságot bárhova lehet írni, de attól még nem lesz igaz.
2020. szept. 13. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/63 A kérdező kommentje:

22. Amit most végzek az csak átmeneti, majd tanulni akarok valamit amivel tudok az EÜ-ben dolgozni.


23.Jajj itt van az az ember típus amiről az egyik kérdésemben beszéltem, idejön és ő jól megmondja a tutit.

2020. szept. 13. 13:31
 25/63 anonim ***** válasza:

"amivel tudok az EÜ-ben dolgozni." - ott se biztos, hogy betegre keresed magad, mondjuk attól is függ, hogy mit szeretnél csinálni, de én remélem, hogy boldoggá fog Téged tenni és ez az, ami fontos.


Szurkolok!

2020. szept. 13. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/63 Micimacko67 ***** válasza:
90%

Kerdező, pénzzel sok mindent megvehetsz...

Tisztességet, emberséget, becsületet nem...ezt gondold végig a pénz lengetésed előtt...

2020. szept. 13. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/63 A kérdező kommentje:

25. Boncmester akartam lenni valamikor de akaratlan rángásaim vannak ezért ez nem járható út, olyan munkát akarok ahol közelről láthatok holtesteket.


26. És attól hogy valakinek tanár végzetsége van ezek meg vannak benne?

2020. szept. 13. 14:30
 28/63 Micimacko67 ***** válasza:

Nem tudom, de okos ember nem henceg a pénzével...ha tanar, ha nem...

Nézz szét a face-n, hogy kik és hogyan hencegnek pénzzel...

2020. szept. 13. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/63 anonim ***** válasza:
91%

Még mindig nem arultad el, hogy mit dolgozol.

Fogadjuk, nem tisztességesen :)

2020. szept. 13. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/63 anonim ***** válasza:
46%
Nem dolgozik ez semmit... frusztrált együgyű alak.
2020. szept. 13. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!