Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Na hol vannak a nagy tanárok?...

Na hol vannak a nagy tanárok? :D :D

Figyelt kérdés
Ott mondták az iskolában nekem hogy senki vagyok meg jövőbeli segédmunkás oszt fele annyi munkát sem végzek mint ők és többet keresek! :D :D Na mi van a nagy pofájukkal? Legközelebb belengettem a köteg pénzt a volt osztályfőnökömnek.
2020. szept. 13. 08:53
1 2 3 4 5 6 7
 61/63 A kérdező kommentje:
Ez olyan szűklátókörűség hogy a tanárok azok akik jó modorra és tisztességre nevelnek mert attól hogy valaki tanár nem lesz feltétlen olyan ember aki értéket közvetít, ahogy orvosok közül sem mindenkit a segítő szándék hajt úgy a tanárokat sem feltétlen érdekli hogy mi lesz a diákból csak az hogy leadja az anyagot.
2020. szept. 16. 15:41
 62/63 anonim ***** válasza:
Na ezert nem szabad altalanositani.
2020. szept. 16. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/63 Micimacko67 ***** válasza:

Tudod, kérdező ez utóbbi gondolat meneteddel teljesen egyetértek...!

Az én olvasatomban vannak tanárok és vannak pedagógusok a pályán...

A tanárok azok, akik leadják az anyagot, ahogy megfogalmaztad...a pedagógusok, pedig tényleg szeretik és nevelik is a gyerekeket...

2020. szept. 16. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!