Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Alvászavar és hőmérőzés?

Alvászavar és hőmérőzés?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Ebben a hónapban kezdtem el hőmérőzni. Megprobaltam egy időben mérni a testhömet ugyanott, viszont össze vissza ébredek éjszaka. Van hogy éjfélkor vagyok túl 4-5 óra alváson, van hogy hajnal 4kor. Általában 4.20kor kelek munkába, de néha becsuszik egy 3.30as ébredés.

Így mennyire vehetem komolyan a mért adatokat? Emellett használok ovulációs tesztet, az pozitív volt. Évek óta így alszom.

Köszi ha segitetek. :)


2020. szept. 12. 17:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem előretolt alvásfázis szindrómám van, és össze-vissza kelek éjszaka meg hajnalban, így mérsékelten volt megbízható (néha sikerült szép görbét produkálnom), és pont a sikeres hónapban nem tudtam kimérni semmiféle ovut és hőugrást... Talán ovuteszttel megbízhatóbb.
2020. szept. 12. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Mindenképpen a tesztet és a homerozest együtt akartam csinálni, külön külön nem gondoltam elégnek. Egy ideje már szeretnénk babát és nem jön :) köszönöm a válaszod.
2020. szept. 12. 17:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!