Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Zsarolnak. Mit tegyek?

Zsarolnak. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2 hete a suliban egy sráccal beszélgettem.(18 éves). Hétfőtől elkezdett zsarolni, próbáltam nem foglalkozni vele. Olyanokat mondott, hogy komolyan kezdtem tőle félni. Reggelente félve mentem be a suliba is. Ez feltunt az egyik osztálytarsamnak is (16F), így mindig együtt mentünk, szinte mindenhova.

Péntek délután megbeszéltuk, hogy együtt elmegyunk xy helyre. Már senki se volt szinte a suliban csak én vártam rá az udvaron. Meg láttam a 18 éves srácot aku zsarol. Felém közeledett. Nagyon berezeltem. Menni készültem, de ő csak csuklómat szorította meg, teljesen lefogott. Azt súgosta a fülembe, hogy most felmegyunk hozzá szépen. Már majdnem csókolgatni akart, mikor kijott a fiú osztálytarsam, akire vártam, és védeni próbált. Nem az a típus aki verekszik, de a másik neki esett. Megpróbáltam szét szedni őket, végül a 18 éves nyert. Szerencsére nem lett baja az osztálytarsamnak.

Nem tudom mit tegyek?! Szüleimnek nem merek szólni se!

16L



2020. szept. 13. 11:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%

És mivel zsarol? Mert ezt kihagytad!

Miért nem mersz szólni a szüleidnek???!

Pedig az egyetlen megoldás lenne egy rendőrségi feljelentéssel együtt.

2020. szept. 13. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
94%

Szintén 16L

Pedig igenis szólj a szüleidnek!!

Én sem vagyok az a típus aki mindenbe beavatná őket,de ha veszélyben vagyok a legkevésbé érdekel hogy mit fognak gondolni. Inkább mint hogy komolyabb bajod legyen. Te nem tehetsz semmiről, nem kell szégyellned. És főleg nem kell védened azt a srácot,ne érdekeljen hogy mit gondol. Nem normális,ilyentől úgyse akarj semmit. A legjobbha minél előbb teszel ellene,mielőtt elfajulna az egész

Szurkolok neked!!

2020. szept. 13. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Salilala ***** válasza:
94%
Léccives szólj a szüleidnek! Ha biztonságban akarod tudni magad, akkor minél előbb! Az elfajulás már elkezdődött, majdnem megerőszakolt. NE halaszd ezt túl sokáig pls! Szüleid+rendőrség!
2020. szept. 13. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Zsarolás az, ha valamire megpróbalnak rávenni normal akaratod ellenére, úgy , hogy ha nem mész bele, akkor neked kellemetlenebb dolog történhet.

Pl lefekszel vele es cserébe nem teszi ki a netre a meztelen képeid.


Amit te fent sugalltál az nem ez. Az legfeljebb a zaklatás, ami teljesen más...


Gondoltam elobb tisztázzuk a fogalmakat, mielőtt hülyeséggel rágalmazod meg...

2020. szept. 13. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

szólj a szüleidnek és a tanároknak


ők meg fognak érteni és segíteni fognak


Sok szerencsét!

2020. szept. 13. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Szólj a szüleidnek, vagy ha a szüleidnek nem akarsz, akkor egy másik felnőttnek, akiben megbízol. ha iskolában vagytok, egy tanárnak is szólhatsz, akivel jóban vagy.
2020. szept. 13. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2020. szept. 13. 19:04
 8/11 anonim ***** válasza:
0%

Kislany, csak a szep lanyokat kergetik ennyire, ugyhogy ne szegyelld magad, es NE szegyelld, mert meg egy nagyon szomoru tortenet aldozata leszel!


Hol talal meg a srac, hova valosi?


Iskola, szomszed haz?


Portas, tanarok? Szulok?

2020. szept. 13. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Egy suliba járunk.
2020. szept. 13. 20:37
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
És mivel zsarol? Az eddig nem derült ki.
2020. szept. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!