Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miket vegyek mikulás csomagba...

Miket vegyek mikulás csomagba ha akit az osztályból húztam cukorbeteg?!

Figyelt kérdés
Ht úgy van meghatározva hogy 1000-1500 ft. Tudom hogy a kesudiót, mandarint, meg szerintem azt a sima törős mogyorót. Természetesen egy kicsi cukrot, csokit is fogok bele venni. De még tudtok valamit ajánlani?
2016. nov. 17. 19:14
 1/10 anonim ***** válasza:
16%
Diabetikus csoki, sokeszű....
2016. nov. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg nem kaját, hanem valami apróságot, aminek örülne?

(egy barátnőm például megszállott bögre- és pénztárcagyűjtő, egy másik a sünis dolgokért van oda, én akár egy mekis Pokémon-figuráért is pocsolyává olvadok (nem, nem GO-s vagyok, konzolos, ezt muszáj vagyok kijelenteni xD) puhatold ki a baráti köréből hogy van-e valami mániája.)

2016. nov. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
78%
Meg létezik cukormentes csoki is, és egyéb finomságok.
2016. nov. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%
Akkor ezek mellé vehetsz egy bögrét vagy kisebb hógömböt vagy ha lány akkor valamilyen ékszert. Nyilván alacsonyabb árkategóriában választva, hogy ne lépd túl a keretet.
2016. nov. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Léteznek olyan csokoládék, amit cukorbetegek is ehetnek, az áruk változó, nem tudom, a szüleid ebben mennyire tájékozottak, de az üzletekben tudnak segíteni a dolgozók, Tesco biztos árul ilyet, illetve én már kínai boltban is láttam. Esetleg tehetsz bele valami tárgyi ajándékot is, pl. jövő évi mini határidőnaplót, diák zsebnaptárt, mini plüssfigurát, kulcstartót, valami különleges tollat.
2016. nov. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm azoknak akik normális választ tudtak adni! :) Ht általába a mi osztályunk úgy szokta hogy vesszük a csomagot+ kézzel csinálunk valamit! Amúgy lányt húztam és a kézi dolog már meg van (baglyos kulcstartó) , ja és vidéken lakok ahonnan bejárós vagyok (15km) és busz függő mert nagyon sötétbe nem akarok a városba kóbinálni, de a lidl az még úgyahogy közel van...onnan tudtok valami féle diabetikus csokikat? ("Márka" vagy neve) ja és normális válaszok pls! ;)
2016. nov. 17. 19:33
 7/10 anonim ***** válasza:

Szerintem a Lidl-ben is vannak ilyenek. A diabetikus édességeket egyébként általában a többi édességtől külön polcon vagy külön soron tartják, szóval nem biztos, hogy a hagyományos édességek között találod majd.

Itt találsz pár tippet, ez a webáruház pont ezekre szakosodott (akár innen is rendelhetsz):

[link]

2016. nov. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi
2016. nov. 17. 19:49
 9/10 anonim ***** válasza:
Nálunk is volt ilyen hülye névhúzás, hiába tiltakoztam, kötelező volt részt vennem benne... Cukorbetegség szélén állok, édességet nem kéne ennem, kis szir-szar, porosodó cuccot a polcra hogy a helyet foglalja, azt meg minek? :D Osztályfőnök nem értette meg.
2016. nov. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ht ja... De megkerdeztem a legjobb baratnojet es azt mondta hogy vehetek neki barmilyen csokit
2016. nov. 21. 21:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!