Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Egyetemen ha beadandóba...

Egyetemen ha beadandóba többet írok, mint kéne, akkor megbukok/rossz jegyet kapok?

Figyelt kérdés
Max 10.000 karakternyit kéne írni, de nekem 12.000-re sikerült

2020. szept. 23. 20:21
1 2
 1/11 anonim válasza:
93%

Elvileg igen, az is baj, ha többet írsz sokkal (nem egy-két mondattal több). Legalábbis nekünk anno azt mondták, főleg vizsgáknál stb.


Sima beadandónál nem hiszem, hogy baj, de kivehetnél belőle. Nekem inkább az szokott lenni, hogyan kaparjak össze az alsó határra eleget :D


Meg függ attól is, hogy mennyire veszik komolyan. Nekünk sokszor meg sem nyitották, vagy csak belepörgetett, palacsinta recept is lehetett volna akár.

2020. szept. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
83%
Nekünk is ilyen volt, automatikus 1-es.
2020. szept. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
95%
Attól függ hogy a tanár mennyire veszi komolyan. Általában a megadott terjedelmen egy picivel túl lehet menni, de ha konkrétan írják hogy maximum, én inkább lerövidíteném a biztonság kedvéért. Vagy kérdezd meg a tanárt hogy mennyire lenne gond.
2020. szept. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
73%

Senki nem fogja leszámolni karakterre a dolgot, de ha megvan adva egy maximum, akkor azt nem kellene nagyságrendekkel átlépni, hacsak nem indokolja az adott téma.


Kérdés miről szól, én átolvasnám újra és igyekeznék egyszerűsíteni.

2020. szept. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
77%

#4 Nekünk elektronikusan kellett leadni, vagy komolyabb beszámolókat kinyomtatva IS. Aztán a Word alapból kiírja alul.


De a legtöbb nem vette a fáradtságot megnyitni sem. Küldtél valamit, elfogadta, ok. Vagy csak a címet nézte meg, megvan, végighúzta.


Ha komolyabb, vagy olyan a tanár, akkor lehet szívózik. Volt olyan, aki végigolvasta és belekötött, hogyan vannak a bekezdések, szebben kellene tagolni, belekérdezett utólag stb.


De az a biztos, hogy kiveszel belőle kicsit!

2020. szept. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
78%

"Word alapból kiírja alul."


Kiírja, ez nem kérdés.

De senki nem azt fogja nézni, hogy "jujj ez több lett, dobom ki".


Ez iránymutató, hogy mondjuk 1 oldal 2-2,5 ezer karakter (saccra) akkor ez 4-5 oldalnyi szöveg.


Nyilván megadhatnák oldalszámban is, csak akkor meg felveszik a betűméretet meg 1,5-es sorközt és rögtön spórolnak 1 ezer karaktert/oldal.

2020. szept. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
69%

Van egy limit, amit a tanár megszab, de ezt mondja is órán, kb 500 szokott lenni.


A tanár érzékeli, hogy kb hány oldalra jönne ki a 10.000 + megengedett x karakter, de nem fogja megmondani, hogy az konkrétan hány karakter.


Ha 2000 karakterrel többet írtál az nem vészesen sok, ezt a maximum limitet azért húzzák, hogy a tanárnak ne kelljen regényeket javítania.


Szóval làtni fogja, hogy egy kicsivel többre sikerült, de nem hinném, hogy problémázna rajta.

2020. szept. 24. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Kicsit megnyirbáltam, pont 10.000 lett :D
2020. szept. 24. 00:33
 9/11 anonim ***** válasza:
86%
Sze-ret-lek
2020. szept. 24. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
19%
Ki mert piros kezet nyomni rám?
2020. szept. 24. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!