Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Novák Katalin: Addig lesz...

Novák Katalin: Addig lesz iskola, amíg biztonságosan fenntartható a helyzet? Mit gondoltok erről a kormányzati kijelentésről?

Figyelt kérdés

Változott a hangvétel? Indul a puhítás, az ágyazás előre a keserű intézkedéseknek?


Eddig az volt hogy iskolát nem zárunk be, mert az oktatásnak mennie kell.


Most meg olvasom:

[link]

Novák Katalin: Addig lesz iskola, amíg biztonságosan fenntartható a helyzet


. A jövőben is a járványügyi szakemberek véleménye dönt,


ha ne adj’ isten olyan helyzet áll elő, hogy otthon kell maradni a kisgyerekekkel, erre kiemelten fogunk figyelni, hiszen nem várható el, hogy valaki a kisgyermekét egyedül hagyja otthon.“

Hááááát.... eddig más volt a hangvétel? Most már „neadjisten“ is lehet?


2020. szept. 26. 12:49
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:

"hogy nesze üres a ház, digitális oktatás, abból nem lesz tanulás..."


Egy 18 évesre ha rácsukod abból se nagyon, de nem ez a kérdés hanem az hogy ettől hol és hogyan omlana össze a gazdaság....

2020. szept. 26. 14:55
 12/26 A kérdező kommentje:

Ja és itt egy újabb cikk, ugyanaz pepitában, az "előre menekülés" klasszikus esete a kormány részéről, megy a puhítás, a megágyazás...


Varga Judit reméli, nem lesz szükség a második hullám miatt rendkívüli jogrendre


[link]



Már csak REMÉLI.... hát értem!

2020. szept. 26. 15:04
 13/26 anonim ***** válasza:
31%

A hármas nagyon jól leírta.

Meg még azok, akik szerint egy középiskolás nem hagyható otthon. A konzultációban is leírták az emberek, hogy a digitális oktatás nem jó és hogy az iskoláknak működnie kell. Ez a cikkben is benne van. De te csak azt a részt szűrted le belőle, ami az iskolákról beszél. Meg sem lepődök. De elmondok valamit: országos távoktatásra már ne számíts.

2020. szept. 26. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
69%
Úgy omlana össze, hogy az egyik szülőnek otthon kell maradni a gyerekkel. Értem én, hogy probokáció megint a kérdés, de ezt ezerszer lefutottuk már. találj ki valami újat
2020. szept. 26. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:

"A konzultációban is leírták az emberek, hogy a digitális oktatás nem jó és hogy az iskoláknak működnie kel"


Ja értem a konzultáció meg a Zemberek!! Ja értem. De hadd kérdezzem meg: és akik oda dobták azonnal az ívet ahova való (a kukába de azonnal) azok véleménye -hm?


De hát már a kormány is megmondta:


"A jövőben is a járványügyi szakemberek véleménye dönt,"



Hát szóval a konzultáció még szerintük is kb kuka, csak az egybites droidok vakítására szolgált.

2020. szept. 26. 15:23
 16/26 A kérdező kommentje:

Meg aztán megkérdezem egy oktatástechnikai didaktikai szakterületi kérdésben (digit oktatás jó-e) az hogyan dönthető el a tudatlan dilettáns tömegek által?

Nem egészen véletlenül szakembereknek kéne dönteni a plebs nélkül?

2020. szept. 26. 15:25
 17/26 anonim ***** válasza:
32%
Látom te élvezted a távoktatást. De másokat nem nézel, hogy mennyire nem lenne jó, ha megint az lenne. Te csak azt nézed, hogy hogyan lustulj és hogy ne tanulj. Bocsi, de 100-ból 99 ember nem örülne egy újabb online oktatásnak. És ezt Orbánék is látják. Meg egyébként is fél év láblógatás nem volt elég?
2020. szept. 26. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:

"Te csak azt nézed, hogy hogyan lustulj és hogy ne tanulj"


Halkan jelzem, 2x futottam neki a felsőfokú angolnak, nem lett meg, de a márciusi leállás alatt nekiálltam és csont nélkül 90% felettire meg harmadszorra. Hát ennyi. Lustulás és nem tanulás mi?


Hát csak ha azt nézzük hogy napi 2x 1 órát b***ok el a közlekedésre hogy bemenjek a szaros iskolába azért hogy ott uyganazt megtanuljam amit otthon 1000x nyugodtabban és jobban meg tudnék tanulni...

ha valaki elmagyarázza nekem eben mi a pláne?

2020. szept. 26. 15:31
 19/26 A kérdező kommentje:

" Bocsi, de 100-ból 99 ember nem örülne egy újabb online oktatásnak."


Kimegyünk együtt az utcára és megkérdezünk 100 random diákot mit szólnak ehhez? na benne vagy? Lássuk tartható lesz-e a 100/99?

mert szerintem kb 100/1 lenne az arány inkább.

Én még olyan diákkal nem találkoztam aki ne örülne a távoktnak akár holnaptól.

2020. szept. 26. 15:33
 20/26 anonim ***** válasza:
20%

Az iskolák üzemeltetése a jelenlegi körülmények között emberkísérlet az fix.

De a kormánynak fontosabb lesz a gazdaság megmentése így előbb utóbb a természetes szelekciót fogja elfogadottnak tartani.


Most kipróbálják azt, hogy hagyják végig söpörni a járványt. Nyilván ha olyan olyan helyzetbe kerülünk, hogy egy nap több százan halnak meg akkor már lehet lépnek valamit de amíg ez nem történik meg felesleges bármit tenni.


Ha úgy érzed nagy rajtad a teher és ki vagy merülve akkor hívd fel az orvosod, kérj két hét igazolást, pihend ki magad de ne az legyen már a megoldás, hogy országos zár.

2020. szept. 26. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!