Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Novák Katalin: Addig lesz...

Novák Katalin: Addig lesz iskola, amíg biztonságosan fenntartható a helyzet? Mit gondoltok erről a kormányzati kijelentésről?

Figyelt kérdés

Változott a hangvétel? Indul a puhítás, az ágyazás előre a keserű intézkedéseknek?


Eddig az volt hogy iskolát nem zárunk be, mert az oktatásnak mennie kell.


Most meg olvasom:

[link]

Novák Katalin: Addig lesz iskola, amíg biztonságosan fenntartható a helyzet


. A jövőben is a járványügyi szakemberek véleménye dönt,


ha ne adj’ isten olyan helyzet áll elő, hogy otthon kell maradni a kisgyerekekkel, erre kiemelten fogunk figyelni, hiszen nem várható el, hogy valaki a kisgyermekét egyedül hagyja otthon.“

Hááááát.... eddig más volt a hangvétel? Most már „neadjisten“ is lehet?


2020. szept. 26. 12:49
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
45%

,,mert szerintem kb 100/1 lenne az arány inkább".

Nálad lehet de az ismerőseim igenis örülnek, hogy kinyitottak.

,,Hát csak ha azt nézzük hogy napi 2x 1 órát b***ok el a közlekedésre hogy bemenjek a szaros iskolába azért hogy ott uyganazt megtanuljam amit otthon 1000x nyugodtabban és jobban meg tudnék tanulni..." sokan utazgatnak, mégsem hőbörögnek. Nincs feléd közelebbi suli? Vagy ott helyben?

2020. szept. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:

"sokan utazgatnak, mégsem hőbörögnek"


Hát néma nulla birkákból nincs hiány azt tudom.

2020. szept. 26. 15:50
 23/26 anonim ***** válasza:
54%
Ez a kérdés is csak a "rövidítő" újabb provokatív hőzöngése. Vajon mikor tiltják már ki az oldalról?? Én nagyon várom.
2020. szept. 26. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem az lenne a leghelyesebb ha erről az oldalról minden koronavírussal kapcsolatos kérdés törölve lenne.
2020. szept. 26. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
86%

Ki kérdezi meg itt ezt naponta?

Kezd már nagyon unalmas lenni. Menni kell iskolába, törődj bele. Nem kell folyton ezt nyomnod szerintem.

2020. szept. 26. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
23%

Addig lesz iskola, amíg egyszer egy gyerek be nem pisil óra alatt azért, mert a tanár nem engedte ki a wcre. Na addig. Akkor belátják, hogy milyenek egyes tanárok.


Egyéb kérdés?

2020. szept. 27. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!