Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Nagyon vakmerő az az iskola,...

Nagyon vakmerő az az iskola, amely november végére szalagavatót tervez? Kb nulla sanszos hogy meg is tudja tartani

Figyelt kérdés

Szerintem. Nálunk a vezetőség lefújt a szalagavatót, el se kezdik szervezni mert mire odajut a dolog, úgyse tudják majd megtartani.

Más iskolában ennyi előrelátás nincsen?


2020. szept. 28. 11:36
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk volt szalagavatóa végzős osztályokban, tehát tudok véleményt mondani. Ezt ne úgy képzeld el, hogy minden meg van tartva ugyan úgy, teljes hadikészültségben áll minden, ahogy ezelőtt, nem, egyáltalán nem. Maximum két fő mehetett, nagyon le volt faragva a műsor és több napra bontották le.


Hogy ez mennyire helyes, vagy éppen nem helyes arról lehetne vitatkozni, mindenesetre megtartották

2020. szept. 28. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:

"Maximum két fő mehetett, nagyon le volt faragva a műsor és több napra bontották le."


Na ez meg így minek. Bohóckodás cirkusz. Vagy rendesen vagy sehogy.

2020. szept. 28. 11:45
 3/29 anonim ***** válasza:
100%

Mi rendesen megtartjuk, csak november helyett előrehoztuk október elejére. Nem éppen a legszabálybetartóbb, de szinte senki nem mondta le, szóval csak a helyszínt kellett átrakni.

/Budapesti gimnázium/

2020. szept. 28. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
91%
Az élet nem Àll meg. Ezt kellene màr felfogni
2020. szept. 28. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:

Én felfogom neked ha te meg bemész a tanker vezetőhöz és elmondod neki! Jó lesz így? Ugyanis ő volt az aki a tanker összes iskolájában leállította a szalagavatókat (+ kirándulás + miegyéb is)


Bemész hozzá és elmondod neki hogy az élet nem áll meg? Miután az ukázokat ő is felülről kapja?

2020. szept. 28. 12:15
 6/29 Úgysetudodkivagyok ***** válasza:
62%
Én azt hittem kormányrendelethez van kötve,hogy első tanév feléig semmilyen délutáni programot nem lehet tartani,beleértve a szalagavatót is
2020. szept. 28. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
22%
Te hülye vagy. Nem csak neked kellene felfogni, hanem mindenkinek. Engem aztàn a szalagavato kicsit se érdekel, de hogy te mit hàborogsz itt... 🤣
2020. szept. 28. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:

"Én azt hittem kormányrendelethez van kötve,hogy első tanév feléig semmilyen délutáni programot nem lehet tartani,beleértve a szalagavatót is"



Benézted... nem TILOS csak NEM AJÁNLOTT!

Egyelőre nem tilos! (majd csak lesz)

2020. szept. 28. 12:45
 9/29 A kérdező kommentje:

Szigorította az Emmi az iskolákra vonatkozó járványügyi szabályokat


[link]


„Az első félévre tervezett nagy létszámú eseményeket (szalagavató, ünnepségségek, bálok, kulturális programok) későbbre kell halasztani, vagy megszervezésükkor tekintettel kell lenni a létszámkorlát és az egészségvédelmi intézkedések betartására, szabadtéri rendezvény szervezésére.“



Sehol sincs hogy TILOS lenne. Vagy el kell halasztani, vagy ez a maszlag duma hogy „tekintettel kell lenni“ amit lehet így is és úgy is érteni...

megszervezem és jegyzőkönyvbe veszem hogy hát én tekintettel voltam!

Aztán kössön bele utólag aki tud.

2020. szept. 28. 12:48
 10/29 anonim ***** válasza:
92%
Neked mi is a problémád?
2020. szept. 28. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!