Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Már lefoglaltam a szalagavato...

Már lefoglaltam a szalagavato ruhamat (novemberben lesz majd), viszont addig szeretnek fogyni. Szerintetek ha fogyok akkor tovabbra is jo lesz ram a ruha?

Figyelt kérdés
A ruha fuzos es igazabol a felso testembol valoszonuleg nem sokat tudnek leadni mert ott nincs rajtam kb semmi felesleg,csak tudom,hogy eloszor mellbol fogy az ember es felek ha kicsit fogyok mellbol akkor a ruha el fog allni egy kicsit.Szerintetek?
2018. máj. 2. 21:41
 1/4 anonim ***** válasza:
53%
2018. máj. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Velem két éve ugyanez volt, csak én októberben foglaltam le és novemberben volt a szalagavató. Nem tudatosan, de fogytam és elállt a mellemnél, amit az utolsó próbán egyből orvosoltak, elvitték és bevettek belőle.

Neked is lesz még előtte próbád, ha valami akkor nem stimmel, megoldják.

2018. máj. 3. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, a te szalonodban hogy van, de nekem szalagavató előtt néhány nappal lesz a végső ruhapróbám, ahol teljesen rám igazítják. Meg ha egy kicsit bővebb a felsőrész (gondolom, nem 50 kg-ot fogsz fogyni 2 kosármérettel), akkor 1-2 mérettel simán beljebb tudják húzni rajtad.
2018. máj. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekunk azt mondtak a kolcsonzoben, hogy 5kg-os sulyvaltozasig meg minden rendben, utana nem biztos, hogy meg tudjak oldani, de akkor adnak lehetoseget plusz probara.
2018. júl. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!