Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Nagyon vakmerő az az iskola,...

Nagyon vakmerő az az iskola, amely november végére szalagavatót tervez? Kb nulla sanszos hogy meg is tudja tartani

Figyelt kérdés

Szerintem. Nálunk a vezetőség lefújt a szalagavatót, el se kezdik szervezni mert mire odajut a dolog, úgyse tudják majd megtartani.

Más iskolában ennyi előrelátás nincsen?


2020. szept. 28. 11:36
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
0%
Lássák minél többen, tudjátok meg, hogy minden fórumnak felbérelt, fizetett, bosszantó emberei vannak, akik átvágnak titeket, beszivárognak mindenhova, manipulálni akarnak, ki vannak képezve, hogyan alázzanak le konmentben.
2020. szept. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
43%

"beszivárognak mindenhova, manipulálni akarnak"


Már itt a Soros! Az ellenség beszivárog! Éberség elvtársak!


Az a gyanús ami nem gyanús! (Virág elvtárs)

2020. szept. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
0%
Semmi köze ennek soroshoz. De a ti egyetlen ellenérvetek, hogy sorost kiáltztok, meg libsit, meg bolsevikot, meg lapos föld hívőt.
2020. szept. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
0%
Nagyon szeretnétek, ha a 19. válasz eltűnne 😂.
2020. szept. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
0%
Arról írogatok abban a csoportban, hogy ki hova menjen már trollkodni, mert mindenhonnan kitiltották. Azt hiszitek ezeket más nem olvassa, gyíkok.😀
2020. szept. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
0%
Írogattok”
2020. szept. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:

" mert mindenhonnan kitiltották. "


Jajaj. aztán meddig tart egy tiltás? eldobható email címekkel és anonim proxykkal végtelen számú új reget csinálhat bárki 1 perc alatt.


IP tiltás? ugyan. Tor-on keresztül csinálj te ip-tiltást....

2020. szept. 29. 09:15
 28/29 anonim ***** válasza:
Szerintem meg legrosszabb esetben egy nagyobb házzal/telekkel rendelkező család meghívja egy túrára, nagyon esetleg egy vendégségre az osztályt. Hogy legalább legyen hol egy szalagavató/bankett szerűséget tartani. Nekem volt ilyen osztálytársam, nem kifejezetten kedveltem, de valószínű, ha most lennénk végzősök, elhívott volna minket magához.
2020. okt. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Hát úgy néz ki, hogy ez el fog maradni.
2020. nov. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!