Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Egy tanár kötelezhet arra,...

Egy tanár kötelezhet arra, hogy órák után még pluszba egy órát ott maradjunk az iskolába?

Figyelt kérdés
A tanár azt akarja, hogy holnap 8. Óra után maradjunk ott 9. órába matekozni. Ha nem maradunk ott, akkor mit csinálhat? Igazolatlan órát beírni nem írhat, mert ez nem óra.
2020. szept. 30. 21:17
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Szerintem undorító ami folyik az iskolákban, a tanulók maradjanak bent ötig, étlen, szomjan, pisiljenek be, ha nem elég nyagyok, hogy szárazon kibírjákba napot, mert, hogy wcre nem engedi a tanár, az biztos, nem ehetnek, nem ihatnak a gyerekek.
2020. okt. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

#11


Hát igen, egyetemistaként el sem tudom képzelni, hogy anno a Sparba nem mehettem ki kajáért... :D Azért nem minden értelemben rossz felnőttnek/hallgatónak lenni. Sőt.

2020. okt. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Igen, de sok tanár szadista, őket jéne megváltoztatni, hogy ne zárják 45 percre a telt hugyhólyagú, éhes, szomjas diákokat.
2020. okt. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
49%

#13


Mondjuk a pisilést azért többnyire engedték, nekünk legalábbis... Azzal volt a legnagyobb problémám, hogy vagy a túlárazott büfébe mehettem (amire nem volt pénzem), vagy vihettem a parízeres szendvicset, amit rühelltem.

2020. okt. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
11: te milyen iskolába jártál, ahol nincs vécé/büfé/menza/csap/tízórai és uzsonna (általánosban)?
2020. okt. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
9%

Tanóra alatt senkit se emgednek ki és ez a gond. Megvan mi a hólyag negrepedése vagy elgyengülése?? Na mert azoknak megvan, akiket nem engedett ki a tanár.


Kedves kötekedő, egyéb hozzászólás?

2020. okt. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
50%
16: Még mindig nem tudom milyen iskolába jártál, mert eddig mindenhol, ahol én voltam kiengedték a gyerekeket. Egy tanár kötekedett ezzel, de az igazgatóság lehurrogta.
2020. okt. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Na, ottmaradtatok? Egyébként nem kötelezhet. De biztos azért akarta, mert azt a plusz matek korrepetálást neki biztos kifizetik túlórában, és ezzel spórol a luxus autójára. Ja, nem! Valószínűleg segíteni akart nektek, kis föld alatti növényi részek!
2020. okt. 3. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Nem maradtunk ott. Megkérdeztük az ofót, azt mondta, hogy ilyet ő nem csinálhat. Ha nem maradunk, annak nem lesz semmilyen következménye.
2020. okt. 4. 07:27
 20/20 anonim ***** válasza:
Jól tettétek. Egy diák menjen ki wcre akkor is, ha óra alatt kell. Ne hagyjátok magatokat!
2020. okt. 4. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!