Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szalagavató afterparty milyen?...

Szalagavató afterparty milyen? Osztályonként szokás elmenni bulizni, vagy az egész évfolyam+tanárok?

Figyelt kérdés
2020. okt. 1. 17:09
 1/5 anonim ***** válasza:
82%

Hát nálunk "olyan " hogy szalagavató nincs is előtte, mert a suli megtiltotta....


Így szalagavató az nincs , de after az van mert az nem a suli hatásköre és letiltani se tudja...

2020. okt. 1. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
94%

2010

Afterparty-ra nem jöttek a tanárok.


Egy helyen volt az összes osztály az évfolyamból, az eljutás osztálytól függött. Van, aki ilyenkor limuzint bérel, nálunk az egyik osztály valami bulibuszt bérelt és jut jött el együtt, mi mentünk tömegközlekedéssel külön-külön.


A bulizás kis klikkekben ment, volt, aki mást is ismert az évfolyamból, szóval velük bulizott. Volt zene, tánc, piát nem tudom volt e vagy csak üdítő.


Kb ennyi, másnap nem kellett iskolába menni,d e, mivel én korán leléptem, ezért bementem és egyedül voltam ment az első órákban a csoportból :D


Jó volt amúgy, mert a tanárok külön foglalkoztak vlem / velünk (később bejött 1-2 gyerek vagy volt, aki másik csoportba ment be) és olyan volt, mint egy korrepetálás.


Utána rendesen megkaptam a magamét a többi gyerektől, akik nem jöttek be, mert, hogy az egyik tanár tett nekik egy megjegyzést, hogy ők is igazán bejöhettek volna, de amúgy nem kaptak igazolatlant, meg semmit, csak fájt a lelküknek, hogy beszólt nekik egy tanár.

2020. okt. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
85%
Iden felejtos.
2020. okt. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

nrlunk az egesz osztaly ment egyutt, de nem az evfolyam, mivel minden osztalynak kulon volt megtartva, januar osszes hetvegejen. utana az osztalytarsamek altal kiadott borozoba mentunk, ami ures volt persze, utalokkal plusz ragcsaval mi keszultunk.

az osztalyfonokot meghivtuk, de csak bejott velunk, kb 15 percet maradt aztan hazament

2020. okt. 2. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk sok dráma volt körülötte, elég vegyes visszajelzéssel.

Az osztály kibérelt egy szórakozóhelyet, aminek 2 terme volt, az osztályé a VIP, a "többieké" (alsóbb évesek, évfolyamtársak, pár külsős..) volt a nagyterem. VIP jegye csakis osztálytársnak lehetett, de volt pár kivétel, akik jóban voltak a két sráccal, akik osztálytársak voltak, de kijelölték magukat szervezőknek.

Elég durva iszogatás meg tudjuk-mi is volt, az osztály eléggé szét volt szóródva, klikkekben ültünk, beszélgettünk és iszogattunk.

Hívtak egy ismertebb (?) DJ-t, szóval volt zene és tánc bőven, kaja semennyi.

Összességében én amúgy jól éreztem magam, csak tényleg volt dráma bőven :D (nem szeretném itt kifejteni)

Tanárok nem voltak és nem is hívták meg őket.

2020. okt. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!