Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » A helyemben bejárnátok az...

A helyemben bejárnátok az egyetemre vagy sem?

Figyelt kérdés

Nálunk hivatalosan jelenléti oktatás van, viszont a tanárok kérvényezhették, hogy online oktassanak és most a 6 órámból már 4 online fut. Magyarul csak egy-egy jelenléti órám van hétfőn és szerdán, amikre be kell járnom. Én is megtehetem, hogy magam választok, hogy online vagy jelenléti oktatásban szeretnék tanulni és most ezen gondolkozom.

Ha minden órám online lenne, akkor picivel könnyebb lenne, mert maradhatnék otthon (más városban tanulok és kolis vagyok, hetente ingázok), könnyebben meg is tudnám oldani (most picit problémás ez a hibrid, online-jelenléti rendszer) több időm lenne és jobban be is tudnám osztani (és ez egy munkásabb félévnek ígérkezik). Viszont akkor megint egyedül lennék kvázi bezárva, mert otthon nem igazán tudok kimozdulni sehová és nincsenek ott a barátaim, szaktársaim sem. A családon kívül igazából nem nagyon találkoznék mással. Most elég kihalt az egyetem épülete is az alap állapotához képest, tőlünk sem járnak be sokan, de azért még az is jól esik, hogy bebuszozhatok és beülhetek arra a két órára, válthatok pár szót ezzel-azzal, óra után beülhetek valahova egy kávéra stb., tehát picit mégis mozgalmasabbak a napok és legalább történik valami.


2020. okt. 13. 11:36
 1/7 anonim ***** válasza:
56%
Bemennék arra a pár órára. Tényleg nem jó állandóan otthon lenni. És ha csak egy-egy nap kell bemenni, nem mindennap, akkor nem is olyan megterhelő, hiszen a többi napon végig otthon lehetsz.
2020. okt. 13. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Nem is szoktal beulni kavezni ora utan
2020. okt. 13. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
59%

Én is inkább bemennék. Nagyon el tudok veszni, ha minden időmet otthon töltöm egyedül, kellenek azok az emberi interakciók.


24/F

2020. okt. 13. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
86%
Én otthon maradnék, mert úgyis csak az utazással telne az idő, érdemben nem tudnék ezalatt senkivel sem beszélgetni sem kapcsolatokat ápolni. Akkor már inkább otthon, és szabadidőben sportolnék, házimunkát csinálnám. De nem vagyunk egyformák, én ezt jobban élvezném, nem mellesleg nem tenném ki magamat feleslegesen a közlekedés kínjainak sem.
2020. okt. 13. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
61%
Tuti nem járnék be sehova se ha van más választás. Szerencsére nálunk 2 kurzus kivételével minden online azt a kettőt meg kibírom /leginkább ellógom.
2020. okt. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én bemennék, mert fontosnak tartom az emberi kapcsolatokat.

Nekem is van egy jelenléti órám, nekem általaban az a hetem fénypontja...végre nem csak a monitoron látom a tanárt és beszélgethetek a csoporttársakkal is :)

2020. okt. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

" nekem általaban az a hetem fénypontja..."


Hát bitangszar életed lehet te senki ha a fénypont egy szaros egyetemi óra!!


Én úgy járok be arra a kemény 2 db/hét jelentéti órára mintha a fogam húznák.

Ha lehet el is lógom.

Ha van olyan ismerős aki megy, akkor megkérem kapcsolja be a mobilon a hangfelvételt, és inkább ezt hallgatom meg utólag minthogy bemenjek.

2020. okt. 16. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!