Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ha tanár megüt diákot és a...

Ha tanár megüt diákot és a diák visszakézből szintén lekever egyet neki, akkor kölcsönösen jobb ha mindkét fél mélyen hallgat erről?

Figyelt kérdés

Ha a diák megüti a tanárt az közfeladatot ellátó személy elleni erőszak. Bíróság akár.

De ha meg a tanár üti a diákot, az meg szintén feljelentés kirúgás eredményű lehet.



Tehát egy pofon ide egy pofon oda-mindkét fél jobb ha mélyen hallgat erről az egészről?

Akármelyik fél ügyet csinál ebből az egészből, az saját magát is szopórollerre teszi?


Jelenleg (1 hónapja jelenleg.....) ott tart az ügy hogy a tanár feljelentéssel fenyegetőzik, a diák szülei meg közölték hogy oké ők meg a sajtóhoz + EMMI elé viszik az ügyet, azóta a tanár mélyen kussol és ki se ejti a száján a feljelentést.

Kölcsönös kussolás várható?


2020. okt. 17. 08:50
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
83%

"ogy pedagógiai munkát végzel egy ilyen oktatási rendszerben."


Erre is büszke vagyok. Ezt tanultam, már középiskola alatt tanár akartam lenni-és az lettem. És az is maradok nyugdíjig. Belőlem nem lesz pályaelhagyó. Nekem nem tudsz olyan állást mondani amiért ezt itthagynám. Nem tudsz. Akármennyit fizetne is már, nem érdekel. Én ezt akarom csinálni és ezt is csinálom.

Miért ne lennék erre büszke? Valami akartam lenni és az lettem. Megtaláltam a helyem. Miért ne lennék büszke.

2020. okt. 17. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
14%
Brutális ez a hivatástudat. De maradjunk már kicsit a realitás mezején. Havi 1,2M nettó, közigazgatás. Sehol egy diák. Íróasztal, céges tel + szgk, középvezető, 6 beosztott, végzettséghez igazítva. Nos?
2020. okt. 17. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
17%

Hát ha ez nekem szólt ha hiszed ha nem, NEKEM nem kell kösz.

Ennek a munkának ennek az életnek mi értelme? Semmi.

Én nem látom értelmét. Sehol egy diák? Innentől fogva én ott mit keresek?

2020. okt. 17. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
33%
Balu alapítványi iskola újabb epizód.
2020. okt. 17. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Meglepődtem, hogy mennyien írják itt, hogy a tanárnak egyből mennie kellene. Nálunk középiskolában (kb 4-5 éve volt ez), hogy az egyik tanárnő felpofozott egy 17 éves fiút, csak mert az hozzányúlt valami szoborhoz a teremben. És mégcsak minimális következménye sem lett, az igazgató le sem szidta érte a tanárt, sőt talán még egyet is értett vele. A mai napig le vagyok ezen döbbenve.
2020. okt. 19. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Ne félj ha az a "fiúcska" dakota indián lett volna az a tanár már a teszkóban lenne árufeltöltő azóta mert a sajtó szétszedte volna.
2020. okt. 19. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
#16 Szerintem mindenképp kellett volna büntetés a tanárnak, bőrszíntől függetlenül. Vagy minimum visszaadhatta volna a srác. Nekem ez így felnőtt fejjel visszagondolva teljesen abszurd, ha én lettem volna az igazgató, biztosan nagy megrovásban részesült volna.
2020. okt. 19. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

"volna az igazgató, biztosan nagy megrovásban részesült volna."


ja!! csak ezt nem gondolod végig


a) te az igazgató megrovod a tanárt

b) az másnap felmond a g***ibe

c) te meg ott maradsz tanár nélkül és lehet egész tanévben sem tudod őt pótolni (tanárhiány) és ezzel magadat + az egész tantestületet szívatod (állandó helyettesítés)


ezt végiggondoltad?

2020. okt. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Pontosan végiggondoltam, kedves, nem kell a kioktató hangnem. Ezért mondtam, hogy ha ÉN lennék az igazgató. Merthogy az én intézményemben nem maradhatna ilyen primitív véglény, mint pedagógus. Akkor lennének helyettesítések, valamikor meg csak találnánk újat a helyére. Továbbra sem értem mit vagy úgy felháborodva a válaszomon.
2020. okt. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
nem vagyok felháborodva csak jeleztem egy gyakorlati problémát és kimenetelt.
2020. okt. 20. 11:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!