Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Befejezzem úgy az egyetemet,...

Befejezzem úgy az egyetemet, hogy tudom, hogy biztos vagyok benne, hogy soha az életben nem fogok elhelyezkedni benne?

Figyelt kérdés

Közszférában lehetne elhelyezkedni ezzel a szakkal, de oda biztos, hogy nem megyek, mert siralmasan fizet.

A legvalószínűbb, hogy gyárba megyek gyártósorra vagy valami betanítitt munkára. Sokkal jobban fizet



2020. okt. 18. 13:39
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Akkor, ha így látod, hagyd ott.


Akkor érdemes folytatni, ha nem érzed úgy, hogy bármit is veszítenél vele.

2020. okt. 18. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!


Én is így jártam. Fizethetem a tandíjat, az albit és megvagyok sértődve az életre, hogy miért vagyok ilyen kis nyomi. 🤣

2020. okt. 19. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

#12

Szóval te is úgy gondolod, hogy jobb lett volna időben otthagyni?

Vagy csak gúnyolódsz?

Nem tudom, hogy egy totál értéktelen büfészakért miért érné meg

2020. okt. 19. 00:47
 14/15 anonim ***** válasza:

Én magamat nevetem, sajnálom, ha nem jött át.


Fejezzük be, harcoljunk!

2020. okt. 19. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Bennem is felmerült ez a kérdés, aztán rájöttem, hogy érdemesebb befejezni, legalább lesz egy papírom, még ha nem is feltétlenül tervezek ezen a területen dolgozni később. Én amúgy már dolgoztam a szakmámban, persze képzettség nélkül, amolyan gyakornoki pozícióban, és ki tudja, talán még fogok is, de per pillanat nem ez a célom. Részben a siralmas fizetés miatt, amit te is említettél. Ez az utolsó évem, tavasszal lesznek a záróvizsgák, ha minden jól megy.
2020. okt. 21. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!