Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tegyek, ha nem bírom már...

Mit tegyek, ha nem bírom már az osztálytársaimat, és legszívesebben be se mennék soha az órákra?

Figyelt kérdés
Minden napom egyhangú és stresszes, amikor tudom, hogy iskolába kell mennem. Már előtte este nem bírok aludni, mert nem akarok menni. Utálom is őket, főleg az egyik lányt, aki miatt kiközösítettek még év elején. Azóta bármelyik osztálytársam felé is nyitok, a nyitásom nem fogadja el. Állandóan szünetekbe egész nap csak telefonozok. Ennyi az életem.
2020. okt. 19. 05:00
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
Válts osztályt vagy iskolát. Mást sajnos nem tudsz tenni.
2020. okt. 19. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Vége lesz majd ennek, hidd el. Én is folyamatosan szorongtam, elég borzasztó az, amikor 30 emberrel mindennap össze vagy zárva 4 éven keresztül, de el fog múlni. Emiatt kérlek ne tedd tönkre a tanulmányaidat...esetleg tényleg az iskolaváltás az, amit megpróbálhatsz, de ha alapvetően olyan a természeted, hogy nehezen bírod ezt a struktúrát, nem biztos, hogy a megoldást jelentené.
2020. okt. 19. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én iskolát váltanék, de akkor se biztos, hogy nem kerülsz a lánc legaljára.
2020. okt. 19. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
0%
Robi te vagy az?
2020. okt. 19. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
6%

Én 8 évesen bepisiltem, mert nem tudtam kigombolni a nadrágom, mert nem tudtam nadrágot gombolni és a nadrágomon át kellett a wcbe pisilnem és utána Büdi Lilinek meg Pisi Lilinek csúfoltak. Néha Bepisililinek. Mégsem váltottam sulit.


Eléggé sokáig csúfoltak, pedig ez 8 éves korban belefér.


Nézd meg,a Gyakorin is csúfolnak engem, mégsem megyekel innen.

2020. okt. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
44%
Hát, büdöske, én nem írnék erről a gykorin hanem szégyenembe elő se merészkednék. Lúzer vagy xD
2020. okt. 20. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!