Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tegyek, hogy elküldjék...

Mit tegyek, hogy elküldjék nekem a házit és az órai anyagot az osztálytársaim?

Figyelt kérdés

Annyiszor kértem már. De tavaly is ez volt. Magasról sz*rnak bele.

Két messenger csopi van, egyikben csak a 10.c, másikban az ofő is benne van.


Írok az ofő-s csoportba, hogy Valaki elküldené a mai házikat?

(mivel nem voltam suliban)

MIndenki látta, de senki nem válaszol.

Ofő is látta.


Ráírok konkrét emberekre, hátha. Fele látta, másik fele meg se nézi.


Mi bajuk van?



Ofő most este annyit írt a csopiba, hogy megvannak a tantárgy-felelősök.

De senki. Senki nem ír, nem válaszol...



Mit tegyek?


2020. szept. 25. 20:18
 1/4 anonim ***** válasza:
98%
Sajnos a rossz osztályközösséggel ez jár, viszont erről nem te tehetsz. Szerintem írj rá privátban az osztályfőnöködre, hátha tud nyomást gyakorolni pár emberkére, akik küldik majd a házit (sajnos a mi osztályunk is passzív ebben a tekintetben, de az osztályfőnökünk vasmarkú, ő random kijelöl két embert, akik küldik a hiányzóknak a házikat. Ha valakihez nem jut el az anyag és emiatt nem tudja tartani a tempót, az automatikusan a házifelelősök felelőssége, szóval küldik is becsülettel. :D). Nem leszel népszerű, de legalább tudsz készülni az órákra. Kitartást!
2020. szept. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
98%
nálam is ilyen kis sggek voltak általánosban, csak nekem nem küldték, mert milyen vicces, ha egyest kapok. én elkezdtem az adott tanárok nyakára járni, mindenkit zaklatni mindenütt a saját tárgyáért, ők meg megunták és ráerőltették az osztályt...
2020. szept. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
69%
Nalunk az osztály 80% lusta, nem is csináljak meg a házit. Sajnos...
2020. szept. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
97%

Az osztályfőnöknek kell írni privátban.


Az osztályfőnök nem tudhatja, hogy esetleg Te privátban is utána kérdeztél e vagy valaki privátban írt e. Nekem is van, hogy munkahelyi csoportban írok és privátban reagálnak.


Szóval ofőre írhatsz, hogy sajnos nem kapsz választ és a segítségét kéred, intézkedni fog, mert tudni fogja, hogy nem last minute akarod összecsapni a leckét, megkérdez 1-2 diákot, hogy olvasta a kiírásodat és látta, hogy nem jött rá kommentár és nem segítenének e ki Téged. Ha neki sem reagál ak, akkor kollégáknál körbekérdez esetleg, de, ha esetleg nem vaskalapos, idegbeteg tanáraid vannak, te is írhatsz nekik fb chaten. :)


Amúgy mindig is utáltam ezt a, ha beteg voltál és hiányos a leckéd akkor is bünti van. Én egyszer úgy kaptam egyest, hogy beteg voltam és egy feladatra nem mondták el, hogy az is házi...

2020. szept. 25. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!