Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Tanárok, ha a nyolc éves...

Tanárok, ha a nyolc éves tanítványotok az iskolában bepisilne, mert nem tud nadrágot gombolni, akkor értesítenétek erről a szülőt, hogy a gyerek ezt nem tudja még csinálni vagy majd később magától megtanulja? Vagy ilyenkor pszichológus kell?

Figyelt kérdés
2020. okt. 20. 10:44
 1/9 anonim ***** válasza:
94%

Finommotoros készségeket kell fejleszteni, technika órán lehet neki adni ilyen feladatokat, pl gyöngyfűzés és érdemes a szülőt értesíteni, hogy ő is foglalkozzon a témával, mert ilyen korban már a gyerek tud nadrágot gombolni még akkor is, ha előtte sosem csinálta.


Pszichológus ilyenért miért kellene?


Azt se értem miért pisil be a gyerek az iskolában, ahol kb azonnal tud szólni egy gyereknek, takarítónak, random tanár lnak, hogy baj van. Lehet, hogy direkt nem segítettek neki, tanító szándékkal? Mert akkor viszont egy beszélgetés is kéne, ahol elmagyarázzák, hogy nincs baj, a gombolkozás nem megy, gyakorolni kell.

2020. okt. 20. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%

#2

Te most komolyan ennyire fogyatékos vagy?



A finommotorikus mozgást kell fejleszteni. (Meg gondolkodni azon, hogy miért nem fejlődött megfelelően)

2020. okt. 20. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez aztán jó kérdés. Nézd meg a South Parkos részt.


És mi volt abban a válaszban amit letöröltek? :D

2020. okt. 21. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Biztos valaki leírta hogy ciki bepisilni. Hol a South parkos rész?
2020. okt. 21. 11:47
 5/9 A kérdező kommentje:
Minden diák befosik xD Bírom cartman ötleteit xD
2020. okt. 21. 12:48
 6/9 anonim ***** válasza:
57%
Kapok likekat? :) Én is mindenkit felnyomok :D
2020. okt. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Sárga folyedék. Na és mi újság? Én épp csinálok zenés videót az utolsó időkről.
2020. okt. 21. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
14%

Nálunk pl.eléggé messze van a wc

Az nem lehet esetleg hogy Nem ért oda időben?

2020. okt. 21. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Azért nadrág és nadrág között is van különbség.


Amikor tini voltam, a mostohatesóm 4-5 éves lehetett és nekem kellett levetkőztetnem. 2 percig kínlódtam a nadrágjaval, mert olyan hülye gomb volt egy szűk résbe betuszkolva.


Nekem is van most egy olyan farmerom, amire rá kellett szoknom, mert nagyon nehezen akart a nagy gomb a kis résen átmenni.


Illetve volt, hogy felnőtt koromban már kínlódva toporogtam a wc előtt, mert nem egy gomb volt elől, hanem 2-2 gomb a 2 oldalamon amiket így nehezebb gombolni, ha nincs ráállva a kezed, főleg, amikor még arra is energiát fektetsz, hogy ne pisilj be.

2022. ápr. 23. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!