Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Kedves iskolabezárásos álhírte...

Kedves iskolabezárásos álhírterjesztők! Bocsánatot kértek végre?

Figyelt kérdés
Gulyás Gergely ma hivatalosan is bejelentette, hogy az őszi szünet után is normális oktatás lesz. Bocsánatot kértek végre mindenkitől, akiket az elmúlt hónapokban félrevezettetek, és akikkel vállalhatatlan stílusban beszéltetek?

2020. okt. 22. 17:22
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
58%

"Ezek azt mondták, hogy legkésőbb az őszi szünetig bezárják. Hát nem zárták."


nem, ezt mondták. Elvégre elemi józan logika, az őszi szünetre minek kéne bezárni-akkor eleve zárva van. Ehhez mondjuk nulla agy kéne, neked még annyi sincs.

Amit mondtak: hogy az őszi szünettel (és nem ---re...) bezárják. AKinek egy csirkényi agya van még az is érti mi a különbség.


Ja és újra elmondom: hogy az iskolák kinyitnak -e a szünet után, az majd NOV 2-án fog kiderülni....

ez evidens.

Addig pofázhat mindenki mindent.

2020. okt. 24. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
71%

Kerdezo...nezd a tótoknal csutorok este kozoltek a bezarast szombattol. Hogy penteken be tudjanak vasaolni egy hetre. Nem tudom nekik hogy van oszi szunet, de talan okosan azzal hangoltak ossze. Nalunk meg biznak a mostani oszi szunetben, hogy jelent egy kis visszaesest a virus terjedese szempontjabol.

Persze ha nem halloweeneznek a gyerekek 59-esevel.

Ha nem segit az oszi szunet, akkor biztosan lesz atmeneti iskolabezaras vagy akar teljes leallas.


Te bizonyara nm ismered testkozelbol az egeszsegugyet. En igen. A jelenlegi dinamikaval nem sok jot josolok.

Bocsanatot meg nev szerint ki is kerjen? Anonim 1 vagy 5001:-). OV se kert..

2020. okt. 24. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
47%

"ha nem halloweeneznek a gyerekek 59-esevel"

Gondolom, egy csomó iskola saját maga is szervezett ilyet, meg kirandulasokat is az őszi szünetre, hogy semmit se bizzanak a véletlenre...

2020. okt. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 valaki : ***** válasza:
33%

Kérdező. Ne strapáld magad. Itt mindenki meg fog halni, katasztrófa, lesz, cudar világ lesz, lesz itt még sírás.

És mindenki "biztos forrásból tudja" hogy őszi szünet után IS bezár az iskola. Tudod, mint szeptember második hetében, mert addig bírjuk max, meg október 1-jén stb.

Szóval add fel, ez lesz úgyis :D nem fogják elfogadni, hogy gyökerek és ne vedd el tőlük az egyetlen dolgot amin agyalhatnak xd

2020. okt. 24. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
34%

Én annak örülnék, hogy ha november 2-án visszamegyünk akkor minden úgy és ott induljon ahogy 3 héttel ezelőtt utoljára beléptem a suliba.


Sajnos nagyon megbetegedtem és nem tudtam követni mi van a suliban, ráadásul érettségiztem is. Állítólag le vagyok maradva töri tzvel, biosz dogákkal, magyar dogákkal meg a jó isten tudja mivel.

Biztos vagyok benne, hogy nem fogom tudni bepótolni és az eddigi 4,9-es átlagom most jól lerontom.

2020. okt. 25. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:

"az eddigi 4,9-es átlagos"

1. És akkor mi van?

2. Melyik másik évben volt ugyanolyan a szeptember végi átlagod, mint az év végi?

2020. okt. 25. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
60%

Kedves kérdezo

Agyhalottnak tetszik lenni?


Csak a vak nem latja hogy bezaras lesz! Egekben a szamok!

2020. okt. 26. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem kb 1 hónap is bezár a bazár! Nézzétek a többi országot!
2020. okt. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 A kérdező kommentje:
Egy hónap múlva már túl leszünk a tetőzésen. Megmondták Bill Gatesék. A többi ország meg le van szarva.
2020. okt. 26. 13:01
 30/33 anonim ***** válasza:
23%
Nem kell mindent elhinned ;)
2020. okt. 26. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!