Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Voltatok már kiközösítve az...

Voltatok már kiközösítve az osztályközösségből?

Figyelt kérdés

Szóval ezt úgy is lehet érteni,hogy tényleg senkivel nem voltál barát és tiszta egyedül voltál és úgy is,hogy csak pár emberrel és úgymond a nagyobb klikkekből kivoltál szorítva.

Tényleg én valamiért utolsó évre lettem ennyire kiszorítva a baráti körömből,eddig mindenkivel jóban voltam és beszélgettünk és minden és most a nyár alatt vagy az év elején kialakult egy nagyobb klikk,és azok a személyek akik ott vannak valamikor nagyon jó barátaim voltak,pontosan még tavaly évvégén is:D Most is igaz vagyunk mi így 4-en együtt és megvagyunk,de valamikor rosszul esik nézni,hogy ők tervezik hétvégére a programokat stb. és te kivagy közösítve úgymond.



2020. okt. 23. 18:06
1 2
 1/14 Metionin ***** válasza:
87%
Igen, általánosban. 5-től 8-ig. Azért utáltak ki, mert csórók voltunk és az osztályfőnök nemhogy leállította volna őket, hanem ő is megjegyzéseket tett hogy miért nincsenek olyan cuccaim, mint a többieknek.
2020. okt. 23. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
90%
Csak az voltam, 1-12-ig.
2020. okt. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
81%
Általánosban végig, bár mindig volt egyidejűleg egy-két ember, akikkel jóban voltam, de ők gyakran cserélődtek. A középiskolában sem tartoztam igazából semelyik klikkhez, inkább hídként szolgáltam azok között, akik közé tartozni szerettem volna és azok között, akik úgy-ahogy befogadtak.
2020. okt. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
80%
Voltam általános iskolában, pedagógusgyerekként nem voltam népszerű, volt, aki meg is jegyezte, hogy utálja a tanárgyerekeket. Volt olyan tanárom is, aki szívatta a kollégái gyerekeit.
2020. okt. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
32%
8 évesen nem tudtam kigombolni a nadrágom, és a nadrágomon át pisiltem a wcbe, amiért Büdi Lilinek meg Pisi Lilinek csúfoltak.
2020. okt. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Voltam általános elsőtől érettségiig. Csóró voltam, folyton éhes, szakadt, kopott ruháim voltak. A tanárok pedig csak rátettek egy lapáttal, pl bemondták a suli rádióban, hogy mennyi osztálypénzzel és ebéd pénzzel tartoznak a szüleim. Komolyan 200 diák füle hallatára. Ki ne utált volna, rohadékok.
2020. okt. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
94%

Igen, azért mert akivel jóban voltam oviban, nem barátkozott velem, mert bántották azzal, hogy "jaj, biztos szerelmes belém", így egyedül maradtam. Hívtak játszani, de nem mertem, mert féltem, hogy béna leszek. Aztán felsőben még kevesebb önbizalmam lett, mert nem voltam túl szép (mondjuk ki:ronda voltam, nem adtam magamra), azt gondoltam a szivárványos ruháktól majd boldog leszek, de csak papagájnak csúfoltak, és azt hitték, azért nem beszélek másokkal, mert lenézem őket.

Emiatt ki voltam közösítve az osztály nagy része által 5-7-ig. 5. végén szereztem ugye barátokat, de ők nem voltak igaz barátok, de, ha azt veszem, legalább nem voltam teljesen egyedül.

2020. okt. 23. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Én ki, de úgymond tettem is érte, ahogy olvasni tudtam kb csak könyveket bújtam minden szünetben stb, szóval kb hangomat nem elhetett hallani.
2020. okt. 24. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
6%

Az ötös válaszoló tök diliiiiis :D dili lili, bili lili, pisi lili, büdös vagy!


bepisilili xD


Bepisilt a nadrágjába 8 évesen xD xD


Ezt nem lehet elhinni. xD

2020. okt. 24. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
El lehet hinni. Tegnap 10 éves húgom kétszer beszart a bugyijába.
2020. okt. 24. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!