Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tegyek ha az utóbbi 2...

Mit tegyek ha az utóbbi 2 hétben teljesen elvesztettem a fonalat a sulival kapcsolatosan?

Figyelt kérdés

Ma jutott először eszembe, hogy mindjárt vége az őszi szünetnek és újra kezdődik megint a suli. Végzős vagyok így már kicsit a kiégés is dominál nálam. Tehát szünet előtt egy héttel már nem jártam suliba mert valószínűleg koronavírusos lettem. Legalábbis nem teszteltettem le magam mert érettségiznem kellett 1 héttel ezelőtt angolból de mivel elment a szaglásom és ízlésem is így nagyon gyanús.


A lényeg, hogy nagyon lemaradtam és fogalmam sincs, hogy merre vagyok arccal. Arra sem emlékszem miből volt dolgozat ígérve és miből nem. Kérdeztem egy osztálytársamat is, hogy nem e tudna egy kis információval szolgálni de ő se volt suliba és állítólag rengetegen hiányoztak szóval nem is próbálkoztam.

Szerintetek van értelme még egyáltalán így ennyire a vége felé utána járni vagy csak hagyjam a francba és próbáljak haladékot kérni?



2020. okt. 29. 22:18
 1/3 anonim ***** válasza:
7%
😄 de aranyos! Kajak imádlak!!😄😄
2020. okt. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kérdezz még meg 1-2 embert, legalább arról, hogy miből lesz doga...
2020. okt. 30. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

November lesz még csak, áprilisban ballagtok, Április nagyon messze van. Illerve az első félévet január végén zárják le, az se most lesz.


Egy hét alatt meg szerintem nem maradsz ki sok dologból.


Valószínűleg ki voltál merülve és most sikerült kipihenmed magad, szóval kérdezz körbe, hogy miből lesz doga, küldjenek hozzá jegyzetet, mi a lecke, stb., Szerintem hétvégén simán fel tudsz készülni a jövőhétre, aztán úgyis visszarázódsz.


Utána úgyis jön az érettségi időszak, ami lazább, vagyis nekem az volt, hiszen annyiról szólt, hogy tételeket tanultam, de azt se mindennap, volt egy csomó szabadidőm. Addig bírd ki.

2020. okt. 30. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!