Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tegyek, ha semmi kedvem...

Mit tegyek, ha semmi kedvem nincs visszamenni az iskolába?

Figyelt kérdés
Annyira utálom az osztályom. Folyamatosan mindenki engem piszkál, szivat, semmi kedvem nincs visszamenni ide. Már az évek alatt elérték azt is, hogy szociális fóbiám van és ki se merek menni a lakásból, kapcsolatba se akarok már lépni emberekkel, iskolában is legszívesebben csak ülnék valahol hátul egyedül csendben, de nem, folyamatosan én vagyok a figyelem középpontjában akkor is, ha csak ülök egyhelyben, mert nem bírják megállni, hogy ne b*sztassanak.. Ha arra gondolok, hogy holnap kezdődik megint, akkor ilyen depresszív hangulatom lesz, hánynom kell az egésztől.. Mit tegyek? 17 éves vagyok
2020. nov. 1. 15:01
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
15%
Kitalálom, az osztály nagy része lány. Azt az egy évet már próbáld meg kibírni. Ha nagyon nem megy, akkor legyél magántanuló.
2020. nov. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 A kérdező kommentje:
Valóban a nagy része lány, de én fiú vagyok, és a fiúkkal van bajom leginkább, meg 1-2 lánnyal is. Akikkel meg nincs bajom, azokkal nem is beszélek általában.
2020. nov. 1. 15:11
 3/36 anonim ***** válasza:
45%
és velük mért nem beszélsz?
2020. nov. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
65%
Én pont azért voltam énekkaros, mert az osztállyal nem jöttem ki. Volt olyan csaj, aki dührohamot kapott, ha megszólaltam, ezért a végére mindig ideges voltam, ha beszélnem kellett. Az énekkarba is jártak hozzám hasonlóak. Nem volt zseniális a hangom, de szerettem énekelni. Így legalább volt egy kis baráti társaságom, akivel lógtam, az osztályt megigyekeztem leszarni, de mondjukaz érettségire lett 1-2 barátom.
2020. nov. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 A kérdező kommentje:
Mivel nem tudok/nem merek ismerkedni már.. Meg ha beszélnék is velük, az sem oldaná meg a problémámat sajnos. Van amúgy 1-2 barátom, de nem javít semmin.
2020. nov. 1. 15:19
 6/36 anonim ***** válasza:
53%

Meg kell neked is tanulni letojni az embereket. Én most tanulom ezt,és sokkal jobb már most is az életem. Őszintén szlva,az se nagyon zavarna,ha pletykálnának rólam.


Egyébként emellett járj valami programra,valami szakkörre,klubba.

2020. nov. 1. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 A kérdező kommentje:
Elég nehéz őket lesz*rni, mert általában fizikailag is szoktak piszkálni.
2020. nov. 1. 15:26
 8/36 anonim ***** válasza:
67%
Suliváltás?
2020. nov. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:

Mit jelent az,hogy fizikailag is piszkálnak?

Nem mindegy,hogy csak szimplán meg szoktak bökdösni,vagy meg is vernek.

2020. nov. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 A kérdező kommentje:
11.-es vagyok, nem tudom hova mehetnék és hogy így megérné-e
2020. nov. 1. 15:30
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!