Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tegyek, ha semmi kedvem...

Mit tegyek, ha semmi kedvem nincs visszamenni az iskolába?

Figyelt kérdés
Annyira utálom az osztályom. Folyamatosan mindenki engem piszkál, szivat, semmi kedvem nincs visszamenni ide. Már az évek alatt elérték azt is, hogy szociális fóbiám van és ki se merek menni a lakásból, kapcsolatba se akarok már lépni emberekkel, iskolában is legszívesebben csak ülnék valahol hátul egyedül csendben, de nem, folyamatosan én vagyok a figyelem középpontjában akkor is, ha csak ülök egyhelyben, mert nem bírják megállni, hogy ne b*sztassanak.. Ha arra gondolok, hogy holnap kezdődik megint, akkor ilyen depresszív hangulatom lesz, hánynom kell az egésztől.. Mit tegyek? 17 éves vagyok
2020. nov. 1. 15:01
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:

Sajnos nincs sok alternatíva. Nem akarsz új barátojat, nem lehet ignorálni a bántalmazókat, valószínűleg tenni se akarsz ellene, hogy bántsanak és nem éri meg az új suli.


Ne vedd sértésnek, detulajdonképpen milyen segítséget vársz?

2020. nov. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 A kérdező kommentje:

Nem akarok új barátokat, mert vannak. Ha szereznék új barátokat, az sem oldana meg semmit.

"valószínűleg tenni se akarsz ellene, hogy bántsanak és nem éri meg az új suli."

Mivel bizonytalan vagyok, nem tudom milyen lehetőségek vannak, ebben kéne például felvilágosítás, mert például egy ilyen válasz hogy "iskolaváltás?" nem nagy segítség.

2020. nov. 1. 15:38
 13/36 anonim ***** válasza:
53%
Ja, valóban nem nagy segítség, de az meg nekünk nem nagy segítség, hogy nem válaszolsz arra a kérdésre, hogy mit jelent az pontosan, hogy fizikailag is bántanak?
2020. nov. 1. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
36%
Azért ilyenek veled mert ellenszenves vagy nekik hogy egymagadba vagy úgy mintha undorodnal mindenkitll
2020. nov. 1. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 A kérdező kommentje:

Nem ilyen voltam. 9 osztály elején egy full vidám ember voltam, mindenkivel próbáltam beszélgetni stb. Mint írtam, miattuk lettem ilyen.

"hogy mit jelent az pontosan, hogy fizikailag is bántanak?"

Pofonoktól kezdve erősebb ütésekig minden

2020. nov. 1. 15:45
 16/36 anonim ***** válasza:
73%

Az ofőnek szólhatsz vagy szülőknek.


A suliváltás igenis megoldás.

2020. nov. 1. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:

Akkor nem kérdés az iskolavaltas. Ez már túlmegy minden határon. Miért turod el? Én már holnap megkezdenem az atiratkozast egy másik iskolába, új lappal kezdenek, akkor is ha csak fel év van hátra az érettségiig.


Aztán jelezném az oszalyfonokomnek, az igazgatónak és az iskolai pszichológisnak, hogy elmegyek az iskolából ezen okok miatt.


A szüleid és a tanáraid tudják? Senkinek nincs joga ahhoz hogy bántson más embert, neked pedig kötelességed saját magad megovni ettől minden eszközzel. Ha ez az iskolavaltas, akkor azzal.

2020. nov. 1. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:

PofonokTÓL??

Miért nem szóltál az ofőnek?

2020. nov. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
58%
Márpedig ha nem tűnsz el onnan, ebbe tönkre fogsz menni lelkileg és idegileg is, lehet szanatóriumba is kerülhetsz.
2020. nov. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
100%
Nálatok nincs iskolaőr?. Milyen rohadekok ezek, akik ezt teszik veled? Vedd fel a telefonoddal, ha nem is kamerával, de legalább a hangot hangrogzitovel, az a zsebedbol is simán megy.
2020. nov. 1. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!