Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tegyek, ha semmi kedvem...

Mit tegyek, ha semmi kedvem nincs visszamenni az iskolába?

Figyelt kérdés
Annyira utálom az osztályom. Folyamatosan mindenki engem piszkál, szivat, semmi kedvem nincs visszamenni ide. Már az évek alatt elérték azt is, hogy szociális fóbiám van és ki se merek menni a lakásból, kapcsolatba se akarok már lépni emberekkel, iskolában is legszívesebben csak ülnék valahol hátul egyedül csendben, de nem, folyamatosan én vagyok a figyelem középpontjában akkor is, ha csak ülök egyhelyben, mert nem bírják megállni, hogy ne b*sztassanak.. Ha arra gondolok, hogy holnap kezdődik megint, akkor ilyen depresszív hangulatom lesz, hánynom kell az egésztől.. Mit tegyek? 17 éves vagyok
2020. nov. 1. 15:01
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
Menj el egy pszichológushoz. De a családtól nem kapsz elég támogatást?
2020. nov. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
53%
Én egyáltalán ezt a pontozást sem értem, itt beszélgetés folyik valamiről, minek ezt pontozni? Egyetlen bunkó választ sem láttam.
2020. nov. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 A kérdező kommentje:
Hát, kb 4 éve anyám itt hagyott minket, apukám meg dolgozik reggeltől estig, csak vasárnap van itthon. Szóval nem igazán beszélek vele, általában egyedül vagyok.
2020. nov. 1. 21:02
 34/36 anonim válasza:

Kedves kérdező!

Keresd meg őket!: [link]

anonim módon is tudsz velük beszélni, gyakorlottak a témában.

2020. nov. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 dililili ***** válasza:

Ingyenes vagy olcsó szülőmentes megoldások;


1.


Az iskolapszichológus ISMER EMBEREKET, AKIKET TUD AJÁNLANI, sőt, fel is tudja Vele venni a kapcsolatot. Érdemes lenne őt megkérdezni erről.


2.


Ha nem tudsz pszichológus létezéséről az iskolátokban, akkor az ofődet kérdezd meg, hogy MERRE van az iskolapszichológus, mikor van a fogadási ideje.


3.


Ha az ofőddel nem szívesen beszélsz erről van az iskolában egy VÉDŐNŐ, hozzá elmehetsz tanácsot kérni, hogy KIKKEL tudod felvenni a kapcsolatot (TB által finanszírozott kerületi gondozó)


4.


Hogyha konkrétan a suliban senki sem segíthet, akkor a GYEREKORVOSHOZ vagy HÁZIORVOSODHOZ elmész, azt szülői kíséret nélkül megteheted és tőle kérdezed meg, hogy a KÖRLETETEKHEZ melyik MENTÁLHIGIÉNÉS GONDOZÓ TARTOZIK. Ez TB által finanszírozott, ami azt jelenti, hogy nem fizetős.

2020. nov. 2. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 dililili ***** válasza:
100%

Illetve ezt találtam


[link]


Ide csak beírod, hogy mi a baj, hány éves vagy, merrefele laksz és kiadja az intézmények neveit, ahol tudnak segíteni, DE kiírnak róla mindent, honlapcím, telefonszám, emailcím, hogy pontosan mik a szakterületeik.


Próbáld ki, hogy ezen a honlapon megkeresed a Hozzád közel eső ilyen intézményeket és írsz nekik egy email-t vagy felhívod őket. Ha nem találsz a lakhelyednél, kezdj el keresgélni a lakhelyeden közeli helyeknél, vagy ellátnak ott is vagy szerintem segítenek, hogy pontosan kit keress fel, ha a lakhelyednél szeretnél segítséget.

2020. nov. 2. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!