Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Egy iskola lehet olyan hülye...

Egy iskola lehet olyan hülye hogy lassan két hónap távoktatás után a jelenlétire térnek vissza? Nem elírás!

Figyelt kérdés

Estis suliba járok, ahol is a vírushelyzet miatt (mert ide felnőttek járnak, nem tizenévesek) szept. 2. hetétől távoktatás van. Nem kellett bejárni.

És most amikor a vírushelyzet sokkal komolyabb lett és szigorítások lettek most jelentették ki, hogy minden visszáll a jelenlétibe.


Most áll vissza a jelenlétibe. Napi 80-90 halott és most állnak vissza....


Ezeknek elment az eszük? Hát épp most kéne szigorítani, a PDSZ még a nappalis középiskolai oktatás leállítását is követeli.

Ezek meg visszafelé mennek-lazítanak éppen most?


2020. nov. 4. 14:30
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
jav: #9-et szerettem volna írni
2020. nov. 4. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
75%

"Írtam olyan, hogy meggyógyítja a krónikus betegséget a Béres-csepp? NEM"

Tudom, hogy nem. Csak nem értem, mit segítene ilyen-olyan csodaszer olyanon, aki tüdőbeteg. Azt elviszi a covid meg az influenza és kész, tömheted akármivel, irreleváns.

2020. nov. 4. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
0%

#12

Kérlek, olvasd el a következő cikkeket, hátha ki tudsz belőlük valamit szűrni:

[link]

[link]


[link]


Légy egy kicsit pozitívabb és nyitottabb.

2020. nov. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Nálunk nappalin még szeptemberben mondogatta pár tanár, hogy úgy tervezik, október végén visszatérnek a jelenlétire. Mondanom sem kell, hogy nem tértek vissza. Akkora emberi butaság ez.....csak a szivatás miatt térnének vissza, mert bántja az önérzetüket, hogy a távoktatás miatt valami könnyebb lett számunkra (teszem hozzá, hogy ami valami meg még nehezebb lett, meg a mentális állapotunknak sem tesz jót), és ezt a tanárok általában nem csípik. De ez az emberi butaság...jön az influenza meg minden nyavalya szezonja, tiszta káosz lesz az egészségügyben, ha még nincs...már most egy covid tesztre napokat kell várni, hogy kiderüljön, meg mindenki betegszik lefele az ismeretségi körömből és idegeskednek, hogy most akkor lehet covidos, és tovább adta a veszélyeztetett családtagjainak...

Amúgy nekem se származna előnyöm a jelenléti oktatásból, itthon mindkét szülőm veszélyeztetett és alapjáraton sincsenek a toppon egészségügyileg, és idősek is, plusz a tesóm fogyatékos.

2020. nov. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

De azért a sulinak a tanárok is be tudnak fűteni ugyanis itt óraadó tanárok vannak nem állományban levők és ha egy óraadó azt mondja bocs én így nem vállalom kapjátok be akkor a suli semmit se tehet. Itt nincs felmondás. Ma még csinálja a tanár, holnap már nem.


És már most van több olyan tanár aki azt mondja hogy ő be nem jön szóval vagy marad online vagy pápá.

2020. nov. 4. 16:38
 16/17 A kérdező kommentje:
Orbán: Kijárási korlátozás lesz este 8-tól, a gimnáziumok is digitális oktatásra állnak át
2020. nov. 9. 11:50
 17/17 anonim ***** válasza:
Barátnőméknél ezen a héten álltak át távoktatásra.
2020. nov. 9. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!