Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Felelőtlenek az osztálytársaim...

Felelőtlenek az osztálytársaim, főleg hogy a posztot kirakták közösségi oldalra?

Figyelt kérdés
Két egyébként aranyos lány osztálytársam tegnap készített szünetben egy selfie t. Mindketten egyforma cicás szívecskés maszkot viseltek, meg rajtuk volt a téli parka kabát is, majdnem összeért az arcuk. A kép címe "fázcsi van meg ölelés" 😁 Mi is a padtársammal kabátban voltunk ebben a teremben órán is, de ilyent azért nem csináltunk volna. 17/l

2020. nov. 7. 10:01
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
94%
#10 Jesszus, lőttek egy szimpla képet egy suliban, hallom ahogy összeomlik a gazdaság!
2020. nov. 7. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
93%

10-és

1. Igaz, hogy 5 éve végeztem már a középiskolában, de ez maximum a házirend szabályozhatja, mert nálunk nem járt érte semmi fotózkodtunk szünetekben

2. Az igazgatói is egyenlő a semmivel, egyet nekem is sikerült be gyűjtenem mert lyukasoraban elhagytuk az iskola területet...és? Senkit nem érdekelt a szüleimen kívül, akik oké lecsesztek érte de ettől meg a továbbtanulásnál, bizonyítványban nem szerepelt, meg pótlapon se, megjegyzésben se, nem volt nagyobb ereje mint egy ejnye-bejnyenek szóban

3.lehet kicsit lekellene nyugodnod, ez csak egyik kép senkit nem érdekel

2020. nov. 7. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
90%
nem gaz, ha maszkban voltak plane nem ertem mi a gond
2020. nov. 7. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
90%
10-es, ne csináljunk már úgy, mintha minden gyerek nem telefonozna a suliban... az, hogy ne engedjük, meg büntessük azt, aki suliban készít képet és azt kiposztolja, szín tiszta álszenteskedés, mert ettől nem szűnik meg a telefonnyomkodás órán és szünetben.
2020. nov. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
73%
17 évesen azt írni, hogy "fázcsi" inkább dedós...
2020. nov. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
94%

#10

Budapesten egyik legnívósabb gimnáziumában voltam gimnazista, és kapaszkodj meg, volt, hogy a tanárral fényképezkedtünk, mert nagyon kedveltük és ő is minket.

Borzalmas alak lehetsz, ha ennyire felhúzod magad egy ilyen apróságon. Semmi alapja nem lenne egy igazgatóinak. (Sőt, nekem még az igazgatóval is van közös selfie-m, mert amikor nyertem egy pályázaton lőttünk egy képet nagy örömünkben).

A telefonhasználat óra közben zavaró és bunkó dolog, szünetben semmi probléma nincs vele. Nálunk néha a tanár engedte is, hogy órán mobilozzunk, mert online küldött valamilyen anyagot.

2020. nov. 7. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
fiúk is csinálnak ilyen képeket, mégse akad ki senki, inkább poénnak veszik
2020. nov. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

Semmi rosszat nem látok ebben.

Nálunk is szoktak fotók készülni a suliban, nem tiltja a házirend. :)

2020. nov. 11. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!