Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Melyik a szimpatikusabb...

Melyik a szimpatikusabb egyetemi csoporttárs? Miért?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy ennél sokkal több féle van, de a mi 20 fős csoportunkban ez a 2 fajta a legjellemzőbb.

2020. nov. 10. 12:00
A kérdező szavazást indított:
Akivel csak online tartod a kapcsolatot, de heti többször beszélsz vele, együtt tanultok játszotok, de nem láttad még előben, nem tudsz róla túl sokat
Akivel csak heti 1x beszélsz, de azt személyesen, együtt jártok bulizni,de online csak annyit beszéltek, hogy hol találkoztuk legközelebb bulizni
40 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ. Ha egyetemen elsősorban az a célod, hogy tanulj, akkor nyilván az első. Ha inkább a bulit részesíted előnyben, akkor a második.
2020. nov. 10. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
73%
Nekem inkább az első, aki nem keres meg ill. nem válaszol nekem online, azt nem is igazán érdeklem szerintem. Na meg szeretek emberekkel gamelni :D
2020. nov. 10. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

A második (bár én nem csak bulizni járnék vele). Az online barátság nem barátság számomra, nekem nagyon fontos a személyes találkozás.


/Kéretik nem veszekedni, ez csak az én véleményem, nem egyetemes kinyilatkoztatás/

2020. nov. 10. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
31%
Igazából egyiket sem. Inkabb azt kedvelik, aki lejmol, okoskodik, és mindig keveri a szart valakiről. 🤗 Ha már az igazat akartad hallani...
2020. nov. 10. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha bulizás helyett valami másféle tevékenység szerepelne ott, valami olyan, amit szeretek is csinálni, akkor a második. De egyébként az első.
2020. nov. 10. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a második, hiszen a személyes kapcsolatok híve vagyok.

Nem szeretem és nem látom értelmét az online barátoknak. Nem is tudom értelmezni.

Tanulni azokkal is tudok, akikkel élőben, igazából tartjuk a kapcsolatot.

2020. nov. 10. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
#6 de a fenti példában a hatodikkal nem tanulni jönnek össze, hanem bulizni.
2020. nov. 10. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

7: Akkor majd tanulok egy másikkal :) élőben!

Mondjuk eleve nem két olyan csoporttársam volt, akihez bármilyen kérdéssel fordulhattam. Pedig nem vagyok egy nagy barátkozós. De még nekem is volt legalább 10 ember, akivel mindig segítettük egymást.

2020. nov. 10. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Elsőt, de csak mert más opció nem volt, ami nem rosszabb. Társaságnak jobban elmegy, meg én is szeretek gamelni, tanuláshoz is jó. De barátsághoz édes kevés, mivel a barátaimmal is meg van ez, meg élőben is találkozunk, meg az én igényeim sem abból állnak, hogy legyen gépem és játszunk és királyság van, és a másiknak is csak erre legyen igénye. Azért ez nem a legélhetőbb élet.
2020. nov. 10. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Az első alapból kiesik az online kapcsolattartás miatt, ugyanis arra nem vagyok hosszútávon hajlandó. Ha a másodikkal ha a bulizáson kívül mást is lehet csinálni, akkor egyből szimpatikusabb.
2020. nov. 10. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!